Referent zdravotného poistenia – tím výkonu kontroly a RZ ZA Liptovský Mikuláš

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacZákladná mzda 950 EUR brutto. Konečná mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov podľa internej smernice. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O Vás – čo Vás čaká / právomoci, zodpovednosti:

  • Sledovanie odvodovej disciplíny, sledovanie a evidencia lehôt na úhradu nedoplatkov (osobné rokovanie, splátkové kalendáre, výkaz nedoplatkov)
  • Vydávanie výkazov nedoplatkov vrátane súvisiacich činností v IS
  • Vydávanie a zasielanie výziev poistencom a platiteľom poistného (výzvy na nedoplatky, chýbajúce predpisy a pod.)
  • Realizácia aktivít smerujúcich k predchádzaniu vzniku pohľadávok na poistnom a systematické sledovanie platiteľov poistného
  • Spracovanie a kontrola ročného zúčtovania za poistencov a platiteľov
  • Vystavovanie oznámení o výsledku ročného zúčtovania a výkazov nedoplatkov z ročného zúčtovania

O nás - čo ponúkame

  • pracovný pomer v najväčšej a najstabilnejšej poisťovni na Slovensku
  • priestor na realizáciu vlastných návrhov
  • možnosť byť súčasťou tímu, ktorí koordinuje strategické zmeny vo VšZP
  • autonómia v rozhodnutiach zvereného sektoru
  • individuálny prístup
  • otvorená komunikácia
  • work-life balance
  • konštruktívna spätná väzba
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc..)
  • príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • kariérny rast a osobnostný rozvoj
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Multisport program
  • peňaženka zdravia
  • zľavy na ubytovanie, relax a produkty
  • ...a viac, pretože

...Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., je najväčšou zdravotnou poisťovňou s najdlhšou tradíciou, skúsenosťami so zdravotným poistením a s kvalitným odborným zázemím.

Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vášmu životopisu spolu s motivačným listom sa starostlivo povenujeme a zvážime. Dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Pri úspešnom výbere uchádzača je pravdepodobné, že si budeme žiadať referenciu od predchádzajúceho zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie – min. úplné stredné odborné vzdelanie s ekonomickým zameraním alebo gymnázium

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Úplný začiatočník
Microsoft PowerPoint - Úplný začiatočník
Microsoft Word - Úplný začiatočník
Microsoft Outlook - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky v niektorej oblasti zdravotného poistenia

Počet rokov praxe

2

O Vás - aká/aký ste, čím disponujete, čo máte rád/rada

  • Schopnosť pracovať v tíme- Zodpovedný prístup k pridelenej práci
  • Schopnosť oboznamovať sa s legislatívnymi zmenami v oblasti zdravotného poistenia
  • Dôslednosť
  • Ochota pracovať aj nad rámec vymedzeného pracovného času
  • Flexibilita a otvorenosť voči zmenám

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. je najväčšou a najdlhšie pôsobiacou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia na kontaktných miestach, ktoré sú rozmiestnené na celom území našej republiky. Približne 58 % obyvateľov Slovenska je poistených vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov