Pridať inzerát

Informatik - IT technik

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiacmin. 1150€ brutto, mzda je stanovená ako súčet tarifného platu a príplatkov podľa internej smernice. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • správa a administrácia počítačovej siete a serverov (prostredie Windows, IP telefónia, Print management)
  • údržba siete (konfigurácia, zálohovanie dát, antivírová kontrola, ochrana dát)
  • správa ostatnej výpočtovej techniky (inštalácia, konfigurácia a údržba PC a periférnych zariadení)
  • poskytovanie telefonickej a e-mailovej podpory pre používateľov, kladenie otázok s cieľom stanoviť povahu a závažnosť nefunkčnosti
  • príjem, analýza a riešenie problémov od používateľov
  • identifikovanie príčiny nefunkčnosti, navrhovanie možných riešení, zlepšení
  • komunikácia s používateľmi počítačovej siete
  • samostatné riešenie rutinných nefunkčností a požiadaviek používateľov vrátane antivírovej ochrany (inštalácie, konfigurácie, aktualizácie, riešenie havarijných stavov IT zariadení a softvéru)
  • usmerňovanie a poskytovanie metodickej podpory používateľom pri používaní IT zariadení, softvéru a služieb; tvorba dokumentov, reportov a manuálov podľa pokynov vedúceho zamestnanca
  • vedenie aktuálnej evidencie všetkých IT zariadení a softvéru vrátane počtu licencií v príslušnom nástroji (počítače, notebooky, tlačiarne, telefóny, softvér, atď.)
  • spoluúčasť na tímových a projektových úlohách
  • školenie používateľov

  • pracovný pomer v najväčšej a najstabilnejšej poisťovni na Slovensku
  • priestor na realizáciu vlastných návrhov
  • možnosť byť súčasťou tímu, ktorí koordinuje strategické zmeny vo VšZP
  • príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc..)
  • príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • pružný pracovný čas
  • kariérny rast a osobnostný rozvoj
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Multisport program
  • peňaženka zdravia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania v odbore elektrotechnika alebo informatika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

  • vodičský preukaz skupiny „B“
  • technická zručnosť, IT zručnosti
  • znalosť vybraných SW aplikácií, operačných systémov, sieťových topológií a systémov, sieťových technológií: routing, switching, bezpečnosť, prehľad o hardwarových prostriedkoch a vybraných HW zariadeniach
  • znalosť softvérových a hardvérových systémov
  • základná znalosť technickej angličtiny je výhodou
  • vyhláška 508/2009 § 21 (nevyžaduje sa, skôr len výhoda)
  • organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • anglický jazyk -   výhodou
  • nemecký jazyk -  výhodou

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. je najväčšou a najdlhšie pôsobiacou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia na kontaktných miestach, ktoré sú rozmiestnené na celom území našej republiky. Približne 58 % obyvateľov Slovenska je poistených vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Panónska cesta 2
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka