Manažér oddelenia personalistiky, odmeňovania a HR reportingu

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiac2300 € brutto, mzda je stanovená ako súhrn tarifného platu a príplatkov podľa internej smernice. Výsledná úroveň mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností uchádzača o zamestnanie
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadiť a koordinovať fungovanie procesov na odbore ľudských zdrojov  ako sú personálna administratíva, mzdy, odmeňovanie a benefity, HR kontroling a reporting
  • Príprava rozpočtu a potrebných reportov
  • Riadenie tímu (personálna administratíva, mzdy, odmeňovanie a reporting), podpora rozvoja členov tímu
  • Spolupodieľať sa na kolektívnom vyjednávaní a príprave podkladov a analýz
  • Pripraviť koncepciu pre optimalizáciu HR procesov, digitalizáciu a SW podporu pre riadenú oblasť
  • Vytvorenie podpory a zákazníckeho prístupu pre zamestnancov poisťovne
  • Nastavenie systému odmeňovania a reportingu
  • Viesť a riadiť pridelené projekty v oblasti riadenia ľudských zdrojov
  • Vytvorenie koncepcie pre rozvoj odmeňovania a benefitov
  • Zabezpečiť compliance pre všetky auditované oblasti  a splnenie všetkých legislatívnych požiadaviek

  • trvalý PP v najväčšej a najstabilnejšej poisťovni na Slovensku
  • príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc..)
  • príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • pružný pracovný čas
  • kariérny rast a osobnostný rozvoj
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • multisport program
  • peňaženka zdravia

Informácie o výberovom konaní

  •  životopis a motivačný list zaslať na uvedenú adresu
  •  predpoklad ukončenia výberového konania 10.12.2020

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického alebo ekonomického smeru

Počet rokov praxe

7

  • Skúsenosti so systémom SAP sú veľkou výhodou
  • Znalosti a skúsenosti s efektívnym odmeňovacím systémom zameraným na výkon
  • Znalosti zákonníka práce, legislatívy pre oblasť spracovania miezd a kolektívneho vyjednávania
  • Znalosti v oblasti HR reportingu a controlingu
  • Znalosti v oblasti riadenia spracovania miezd alebo odmeňovacieho systému
  • Orientácia na výkon a plnenie termínov
  •  Flexibilita a otvorenosť voči zmenám

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. je najväčšou a najdlhšie pôsobiacou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia na kontaktných miestach, ktoré sú rozmiestnené na celom území našej republiky. Približne 58 % obyvateľov Slovenska je poistených vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Panónska cesta 2
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka