Brigádnik/brigádnička na odb. Prem klienti a Privátne bankovníctvo

Všeobecná úverová banka, a.s., Intesa Sanpaolo

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 4,5 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného brigádnika/brigádničku, ktorý/á sa chce rozvíjať v oblasti kapitálových trhov v prostredí privátneho bankovníctva!

Tvojou úlohou bude:
- Tvorba ranného prehľadu kapitálových trhov a sprav sita
- Vyhľadávanie noviniek v oblasti weath managementu
- Analýza podielových fondov v platforme Allfunds
- Vyhľadávanie informácii v platforme Reuters (akcie, dlhopisy, ETF a komodity)
- Tvorba reportov a modelov
- Udržiavať klientsku databázu v papierovej podobe vždy v aktuálnom stave
- Vyzdvihovať a zásobovať privátnych bankárov kancelárskymi pomôckami
- Vyzdvihovať a triediť poštu na/z privátneho bankovníctva
- Pomáhať s fyzickou dokumentáciou klientov privátneho bankovníctva
- Vyhodnocovať štatistické informácie o klientoch privátneho bankovníctva
- Podieľať sa na podpore privátnych bankárov pri zabezpečovaní akvizičných, marketingových a iných úloh

Všetky ostatné info o práci vo VÚB dostaneš na osobnom stretnutí. Stačí kliknúť na „Poslať spoločnosti životopis"

Tešíme sa na Teba !

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonómia/bankovníctvo

Určite si k nám pošli životopis ak:
- si študentom/študentkou vysokej školy 1. - 3. ročníka v oblasti ekonómie alebo bankovníctva
- komunikatívnosť je Tvojou silnou stránkou a máš príjemné vystupovanie
- si flexibilný/á, spoľahlivý/á a diskrétny/a
- máš záujem o dlhodobú brigádu

VÚB banka je súčasťou medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má sídlo v Miláne, a je hlavným akcionárom s podielom 96,49% na základnom imaní. Zámerom skupiny Intesa Sanpaolo na Slovensku je ďalší rozvoj VÚB banky ako univerzálneho peňažného ústavu. Zásadným cieľom je vybudovanie dlhodobých, vzájomne výhodných a komplexných vzťahov s klientmi. Strategickým cieľom banky do budúcna je udržanie si vedúcej pozície na domácom trhu a reprezentovanie záujmov celej medzinárodnej skupiny na Slovensku. Zaujímame sa o šikovných a schopných ľudí, ktorí svoj rast spoja práve s nami, ktorí chcú byť prínosom pre našu meniacu sa spoločnosť, dôverujú svojim znalostiam a skúsenostiam, lákajú ich výzvy a nové možnosti.