Pridať inzerát

Personalista/ka - Mzdár/ka Senior

Všeobecná úverová banka, a.s., Intesa Sanpaolo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Tímu Personál a mzdy v Poprade hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorého/ktorej náplňou práce by bolo:

- zabezpečenie personálnej a mzdovej agendy zamestnancov spoločnosti (príprava pracovno-právnych dokumentov, výpočet miezd, mzdová uzávierka na zverenom okruhu zamestnancov);
- vedenie mzdovej uzávierky, elektronická komunikácia s externými inštitúciami, zasielanie výkazov, odvodov, daní;
- spracovanie personálnych a mzdových údajov zamestnancov v informačnom systéme;
- ročné zúčtovanie dane;
- archivácia dokumentov;
- súčinnosť s úradmi a poisťovňami (Sociálna poisťovňa, Zdravotné poisťovne, Finančná správa);
- rôzne reporty, štatistiky, potvrdenia;
- testovanie informačného systému EGJE (nové verzie);
- poskytovanie poradenstva zamestnancom a manažérom v oblasti personalistiky, miezd a pracovného času;
- iné úlohy podľa pokynov nadriadeného.

- Ročná pohyblivá zložka mzdy
- 4 dni voľna nad rámec dovolenky
- Zvýhodnené bankové produkty (vedenie účtu zadarmo, 100% zľava z poplatku za úver, zvýhodnené úrokové sadzby, špeciálne podmienky pre financovanie vozidiel, zvýhodnené podmienky pri investovaní, zvýhodnené sadzby poistných služieb)
- Platené voľno pred svadbou, pri odprevadení prváčika do školy a pod.
- Stravné vo výške 4,20 € na deň plne hradené zamestnávateľom
- Príspevok na čokoľvek 155 € raz ročne
- Príspevok na III. pilier až do výšky 100 € mesačne
- Finančná podpora 100 € mesačne počas dlhodobej PN
- Široké možnosti vzdelávania prostredníctvom VÚB Akadémie
- Program medzinárodnej zdravotnej starostlivosti
- Program na podporu duševného zdravia
- Multisport karta

- Hľadáte, ale nenašli ste medzi našimi benefitmi Home office?
U nás, vo VÚB banke, Home office nevnímame ako benefit, ale ako bežný spôsob práce. Pracujeme SMART a preto bude na dohode medzi Vami a Vašim manažérom, koľko dní budete pracovať z domu a koľko na pracovisku. Je na Vašej dohode, či to bude 1 deň alebo až 80% pracovných dní v mesiaci. Pracujte smart!

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.

Tešíme sa na Vás!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

- SŠ/VŠ ekonomického zamerania;
- skúsenosti z vedenia agendy personalistiky a miezd min. 2 roky;
- znalosť príslušnej legislatívy podmienkou;
- dobré komunikačné schopnosti;
- vysoké pracovné nasadenie, schopnosť tímovej práce, precíznosť, zmysel pre detail, vysoký stupeň pozornosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť;
- ochota neustále sa vzdelávať, schopnosť znášať záťaž a vyrovnať sa so stresom, flexibilita;
- znalosť práce s IS EGJE vítaná (nie je podmienkou).

VÚB banka je súčasťou medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má sídlo v Miláne, a je hlavným akcionárom s podielom 96,49% na základnom imaní. Zámerom skupiny Intesa Sanpaolo na Slovensku je ďalší rozvoj VÚB banky ako univerzálneho peňažného ústavu. Zásadným cieľom je vybudovanie dlhodobých, vzájomne výhodných a komplexných vzťahov s klientmi. Strategickým cieľom banky do budúcna je udržanie si vedúcej pozície na domácom trhu a reprezentovanie záujmov celej medzinárodnej skupiny na Slovensku. Zaujímame sa o šikovných a schopných ľudí, ktorí svoj rast spoja práve s nami, ktorí chcú byť prínosom pre našu meniacu sa spoločnosť, dôverujú svojim znalostiam a skúsenostiam, lákajú ich výzvy a nové možnosti.