Pridať inzerát

SQL Programátor/ka pre odmeňovací systém

Všeobecná úverová banka, a.s., Intesa Sanpaolo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiacPonúkame diskusiu o mzde začínajúcu na tejto sume. Finálna úroveň mzdy závisí od profesijnej kvalifikácie a skúseností.
  • Termín nástupu: 01.01.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu BI reportingu aktuálne hľadáme skúseného/ú SQL programátora/ku pre vývoj, správu a podporu riešenia na vyhodnocovanie plnenia obchodného plánu, motiváciu a odmeňovanie zamestnancov. Riešenie je postavené na platforme MS SQL Server (DB, OLAP, SSRS, SSIS, MDS).
Ponúkame zodpovednú prácu na vnútrobankovom systéme s veľkým počtom užívateľov.

Vašou úlohou ako SQL programátora/ky bude:
- podieľať sa na rozvoji, údržbe a podpore riešenia pre sledovanie a vyhodnocovanie obchodného plánu pre predajnú sieť,
- vyvíjať, implementovať a optimalizovať T-SQL procedúry a ETL balíčky (SSIS),
- vyhľadávať a spracovávať požadované dátové zdroje,
- zúčastňovať sa na analýze užívateľských požiadaviek a príprave technických špecifikácií,
- zabezpečovať podporu pre pravidelné spracovanie dát v požadovanom čase a kvalite,
- spolupracovať pri testovaní zmien.

- Ročná pohyblivá zložka mzdy
- 4 dni voľna nad rámec dovolenky
- Zvýhodnené bankové produkty (vedenie účtu zadarmo, 100% zľava z poplatku za úver, zvýhodnené úrokové sadzby, špeciálne podmienky pre financovanie vozidiel, zvýhodnené podmienky pri investovaní, zvýhodnené sadzby poistných služieb)
- Platené voľno pred svadbou, pri odprevadení prváčika do školy a pod.
- Stravné vo výške 4,20 € na deň plne hradené zamestnávateľom
- Príspevok na čokoľvek 155 € raz ročne
- Príspevok na III. pilier až do výšky 100 € mesačne
- Finančná podpora 100 € mesačne počas dlhodobej PN
- Široké možnosti vzdelávania prostredníctvom VÚB Akadémie
- Program medzinárodnej zdravotnej starostlivosti
- Program na podporu duševného zdravia
- Multisport karta

- Hľadáte, ale nenašli ste medzi našimi benefitmi Home office?
U nás, vo VÚB banke, Home office nevnímame ako benefit, ale ako bežný spôsob práce. Pracujeme SMART a preto bude na dohode medzi Vami a Vašim manažérom, koľko dní budete pracovať z domu a koľko na pracovisku. Je na Vašej dohode, či to bude 1 deň alebo až 80% pracovných dní v mesiaci. Pracujte smart!

Ak Vás tento popis zaujal, pošlite nám svoje CV. Stačí kliknúť na „Poslať spoločnosti životopis" a my sa Vám ozveme. Všetko dôležité o práci vo VÚB si povieme na online/on site stretnutí.

Tešíme sa na Vás !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- orientácia v oblasti DWH/BI,
- skúsenosti s vývojom stredne veľkých databázových riešení v prostredí MS SQL,
- znalosti a skúsenosti s MS SQL server (T-SQL, základy administrácie, SSIS, VBS) – minimálne 3 ročná prax,
- výhodou (nie podmienkou) je znalosť Analysis services, Reporting services, Master data services,
- výhodou (nie podmienkou) je znalosť bankového prostredia resp. incentive riešení,
- vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti.

VÚB banka je súčasťou medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má sídlo v Miláne, a je hlavným akcionárom s podielom 96,49% na základnom imaní. Zámerom skupiny Intesa Sanpaolo na Slovensku je ďalší rozvoj VÚB banky ako univerzálneho peňažného ústavu. Zásadným cieľom je vybudovanie dlhodobých, vzájomne výhodných a komplexných vzťahov s klientmi. Strategickým cieľom banky do budúcna je udržanie si vedúcej pozície na domácom trhu a reprezentovanie záujmov celej medzinárodnej skupiny na Slovensku. Zaujímame sa o šikovných a schopných ľudí, ktorí svoj rast spoja práve s nami, ktorí chcú byť prínosom pre našu meniacu sa spoločnosť, dôverujú svojim znalostiam a skúsenostiam, lákajú ich výzvy a nové možnosti.