Úverový/á analytik/čka Junior pre SME v BA/TT - pozícia na zástup počas MD/RD

Všeobecná úverová banka, a.s., Intesa Sanpaolo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac- finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Vúb banky hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Úverový/á analytik/čka Junior pre SME, ktorého/ktorej náplňou práce by bolo:

- posudzovanie rizikovosti finančnej situácie žiadateľov o aktívne obchody (úvery, leasingy...);
- špecializácia na SME klientelu;
- príprava správ a stanovísk pre schvaľovanie žiadostí o leasingy/úvery;
- v prípade potreby navrhovanie podmienok zmierňujúcich riziko obchodov (štruktúra transakcie, podmienky obchodu, rozsah zabezpečenia ...);
- spolupráca s ostatnými útvarmi banky (hlavne manažéri klientskych vzťahov, lízingoví manažéri);
- iné úlohy vyplývajúce z cieľov oddelenia (účasť na projektoch, monitoring portfólia alebo odvetvové analýzy).

Pozíciu obsadzujeme v Bratislave a v Trnave.

- Ročná pohyblivá zložka mzdy
- Homeoffice 10 dní mesačne
- 4 dni voľna nad rámec dovolenky
- Zvýhodnené bankové produkty (vedenie účtu zadarmo, 100% zľava z poplatku za úver, zvýhodnené úrokové sadzby, špeciálne podmienky pre financovanie vozidiel, zvýhodnené podmienky pri investovaní, zvýhodnené sadzby poistných služieb)
- Platené voľno pred svadbou, pri odprevadení prváčika do školy a pod.
- Stravné vo výške 4,20 € na deň plne hradené zamestnávateľom
- Príspevok na čokoľvek 155 € raz ročne
- Príspevok na III. pilier až do výšky 100 € mesačne
- Finančná podpora 100 € mesačne počas dlhodobej PN
- Široké možnosti vzdelávania prostredníctvom VÚB Akadémie
- Program medzinárodnej zdravotnej starostlivosti
- Program na podporu duševného zdravia
- Multisport karta

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.

Tešíme sa na Vás!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- orientácia v podvojnom aj jednoduchom účtovníctve a čítaní finančných výkazov firiem
- silné analytické myslenie, schopnosť nachádzať súvislosti, schopnosť rýchlo sa učiť
- dôslednosť, zameranie na detail, doťahovanie vecí do konca
- záujem o mikro a makroekonomické dianie
- základná znalosť bankových produktov výhodou

VÚB banka je súčasťou medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má sídlo v Miláne, a je hlavným akcionárom s podielom 96,49% na základnom imaní. Zámerom skupiny Intesa Sanpaolo na Slovensku je ďalší rozvoj VÚB banky ako univerzálneho peňažného ústavu. Zásadným cieľom je vybudovanie dlhodobých, vzájomne výhodných a komplexných vzťahov s klientmi. Strategickým cieľom banky do budúcna je udržanie si vedúcej pozície na domácom trhu a reprezentovanie záujmov celej medzinárodnej skupiny na Slovensku. Zaujímame sa o šikovných a schopných ľudí, ktorí svoj rast spoja práve s nami, ktorí chcú byť prínosom pre našu meniacu sa spoločnosť, dôverujú svojim znalostiam a skúsenostiam, lákajú ich výzvy a nové možnosti.

Adresa spoločnosti

Všeobecná úverová banka, a.s.
Mlynské Nivy 1
82990 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Katarina Tarcalová
E-mail: poslať životopis