Pridať inzerát

Referent/ka peňažného hospodárstva - dočasné pridelenie

Všeobecná úverová banka, a.s., Intesa Sanpaolo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 740 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou ako Referenta peňažného hospodárstva bude:

- Spracovanie hotovosti EUR a CM na špecializovaných zariadeniach
- Skúmanie pravosti, platnosti a neporušenosti prijímaných platidiel
- Zabezpečenie činnosti spojenej s bezpečnou manipuláciou s hotovosťou v EUR, CM a ostatnými hodnotami
- Realizovanie hotovostných operácií na účtoch klientov v rámci zmluvných vzťahov
- Dodržiavanie bezpečnostných štandardov pri príjme/výdaji zásielok, manipulácii s hotovosťou a jej úschove
- Vykonávanie všetkých činností v zmysle platných postupov s cieľom minimalizovať operačné riziko

Pozícia sa obsadzuje cez personálnu agentúru na dočasné pridelenie od 01.09.2021 predbežne do 31.12.2021.

Všetky ostatné informácie o práci vo VÚB dostanete na osobnom stretnutí. Stačí kliknúť na „Poslať spoločnosti životopis"

Tešíme sa na Vás !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

- absolvovanie školenia o rozpoznávaní falzifikátov v obehu - výhodou,
- min. 1 rok skúseností s obdobným typom práce / prácou s hotovosťou, s čítačkou peňazí,
- schopnosť rýchlej orientácie v problematike,
- zodpovednosť k zvereným hodnotám,
- silná orientácia na detail,
- ide o prácu s bremenami (napr. prenášanie vriec s mincami).

VÚB banka je súčasťou medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má sídlo v Miláne, a je hlavným akcionárom s podielom 96,49% na základnom imaní. Zámerom skupiny Intesa Sanpaolo na Slovensku je ďalší rozvoj VÚB banky ako univerzálneho peňažného ústavu. Zásadným cieľom je vybudovanie dlhodobých, vzájomne výhodných a komplexných vzťahov s klientmi. Strategickým cieľom banky do budúcna je udržanie si vedúcej pozície na domácom trhu a reprezentovanie záujmov celej medzinárodnej skupiny na Slovensku. Zaujímame sa o šikovných a schopných ľudí, ktorí svoj rast spoja práve s nami, ktorí chcú byť prínosom pre našu meniacu sa spoločnosť, dôverujú svojim znalostiam a skúsenostiam, lákajú ich výzvy a nové možnosti.

Adresa spoločnosti

Všeobecná úverová banka, a.s.; skrátený názov: VÚB, a.s.
Mlynské nivy 1
829 90 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Virličová
E-mail: poslať životopis