Pridať inzerát

Brigádnik/brigádnička na oddelenie Plánovania a kontrolingu

Všeobecná úverová banka, a.s., Intesa Sanpaolo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád/a prácu s číslami a zaujíma ťa bankovníctvo? Máme pre teba skvelú brigádu na oddelení Plánovania a kontrolingu! Naviac ponúkame aj čiastočnú možnosť práce z domu (HOME OFFICE) čo ti určite uľahčí zladiť tvoj školský a pracovný život :)

Tvojou úlohou bude:

- administratívna podpora členov tímu pri krátkodobých a dlhodobých aktivitách (dátové analýzy, podpora pri riešeniach),
- spracovanie zaujímavých analýz v oblasti bankových produktov,
- participácia na projektoch realizujúcich sa na odbore Plánovanie a kontroling (napr. analýzy poplatkov, profitabilita klientov, profitabilita segmentov, agenda platobných kariet a pod.),
- vytváranie reportov a podkladov,
- ostatné úlohy podľa zadaní nadriadeného.

Ak je toto smer, ktorým by si sa raz chcel/a uberať, čakáme Tvoj životopis! :)

Všetko ostatné o práci vo VÚB dostaneš na online stretnutí. Stačí kliknúť na „Poslať spoločnosti životopis"

Tešíme sa na Teba!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Základy

Ak si:

-denný študent VŠ, ideálne 3. alebo 4. ročníka,
-ovládaš MS Excel na pokročilej úrovni,
-zaujíma ťa bankovníctvo a ekonómia,
-máš záujem o prácu s číslami a dátami,
-máš zmysel pre detail a si precízny,
- k práci pristupuješ zodpovedne a si tímový hráč,
A v neposlednom rade máš záujem o dlhodobú brigádu tak neváhaj a posli si k nám tvoje CV :)

Výhodou NIE PODMIENKOU je:
-skúsenosť s finančno-ekonomickými analýzami,
-znalosť SQL

VÚB banka je súčasťou medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má sídlo v Miláne, a je hlavným akcionárom s podielom 96,49% na základnom imaní. Zámerom skupiny Intesa Sanpaolo na Slovensku je ďalší rozvoj VÚB banky ako univerzálneho peňažného ústavu. Zásadným cieľom je vybudovanie dlhodobých, vzájomne výhodných a komplexných vzťahov s klientmi. Strategickým cieľom banky do budúcna je udržanie si vedúcej pozície na domácom trhu a reprezentovanie záujmov celej medzinárodnej skupiny na Slovensku. Zaujímame sa o šikovných a schopných ľudí, ktorí svoj rast spoja práve s nami, ktorí chcú byť prínosom pre našu meniacu sa spoločnosť, dôverujú svojim znalostiam a skúsenostiam, lákajú ich výzvy a nové možnosti.