Pridať inzerát

Procesný/á špecialista/ka - Banská Bystrica

Všeobecná úverová banka, a.s., Intesa Sanpaolo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 950 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podieľať sa na vytváraní nových procesov pre call centrum, čo zahŕňa ich analýzu, implementáciu a následnú kontrolu.
- Aktívne sa podieľať na zefektívňovaní existujúcich procesov call centra.
- Komunikovať s oddeleniami v rámci banky.
- Riešiť operatívne otázky od užívateľov call centra.
- Poskytovať technickú podporu pre užívateľov call centra.
- Zabezpečovať konfiguráciu systémov call centra.
- Podieľať sa na testovaní nových procesov i aplikácií.
- Komunikovať s dodávateľmi systémov call centra.
- Podieľať sa na bankových projektoch aj v rámci sesterských bánk.
- Reportingové aktivity.

- Ročná pohyblivá zložka mzdy
- 4 dni voľna nad rámec dovolenky
- Zvýhodnené bankové produkty (vedenie účtu zadarmo, 100% zľava z poplatku za úver, zvýhodnené úrokové sadzby, špeciálne podmienky pre financovanie vozidiel, zvýhodnené podmienky pri investovaní, zvýhodnené sadzby poistných služieb)
- Platené voľno pred svadbou, pri odprevadení prváčika do školy a pod.
- Stravné vo výške 4,20 € na deň plne hradené zamestnávateľom
- Príspevok na čokoľvek 155 € raz ročne
- Príspevok na III. pilier až do výšky 100 € mesačne
- Finančná podpora 100 € mesačne počas dlhodobej PN
- Široké možnosti vzdelávania prostredníctvom VÚB Akadémie
- Program medzinárodnej zdravotnej starostlivosti
- Program na podporu duševného zdravia
- Multisport karta

- Hľadáte, ale nenašli ste medzi našimi benefitmi Home office?
U nás, vo VÚB banke, Home office nevnímame ako benefit, ale ako bežný spôsob práce. Pracujeme SMART a preto bude na dohode medzi Vami a manažérom koľko dní budete pracovať z domu a koľko na pracovisku. Je na vás, či to bude 1 deň alebo až 80% pracovných dní v mesiaci. Pracujte smart!

Všetky ostatné informácie o práci vo VÚB dostanete na osobnom stretnutí. Stačí kliknúť na „Poslať spoločnosti životopis"

Tešíme sa na Vás !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 3 roky v bankovom sektore.

Odborné znalosti:
- znalosť MS Office (Excel, Word, Powerpoint) na pokročilej úrovni,
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni,
- znalosť problematiky call centier,
- technické znalosti z oblasti call centier.

Osobnostné charakteristiky:
- zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť,
- flexibilita a schopnosť rýchlej orientácie v problematike,
- konštruktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov a osobná iniciatíva,
- schopnosť počúvať,
- orientácia na interného klienta,
- práca s ľuďmi,
- zmysel pre detail a logické myslenie,
- ochota cestovať.

VÚB banka je súčasťou medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má sídlo v Miláne, a je hlavným akcionárom s podielom 96,49% na základnom imaní. Zámerom skupiny Intesa Sanpaolo na Slovensku je ďalší rozvoj VÚB banky ako univerzálneho peňažného ústavu. Zásadným cieľom je vybudovanie dlhodobých, vzájomne výhodných a komplexných vzťahov s klientmi. Strategickým cieľom banky do budúcna je udržanie si vedúcej pozície na domácom trhu a reprezentovanie záujmov celej medzinárodnej skupiny na Slovensku. Zaujímame sa o šikovných a schopných ľudí, ktorí svoj rast spoja práve s nami, ktorí chcú byť prínosom pre našu meniacu sa spoločnosť, dôverujú svojim znalostiam a skúsenostiam, lákajú ich výzvy a nové možnosti.