Pridať inzerát

Manažér pre kľúčových klientov - VÚB Leasing

Všeobecná úverová banka, a.s., Intesa Sanpaolo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacPonúkame diskusiu o mzde začínajúcu na tejto sume. Finálna úroveň mzdy závisí od profesijnej kvalifikácie a skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momentálne k nám do VÚB Leasingu hľadáme manažéra, ktorý bude zastrešovať spoluprácu s našimi kľúčovými vendormi.

Náplň práce obnáša:
- Posúdenie, nastavenie a rozvoj spolupráce s potenciálnymi vendormi – dodávateľmi strojov a zariadení
- Odborná komplexná starostlivosť o existujúcich vendorov
- Zabezpečenie komunikácie medzi vendormi a spoločnosťou
- Vyjednávanie a vytváranie podmienok na zlepšenie spolupráce s vendormi
- V spolupráci s ostatnými útvarmi tvorba a nastavenie produktov a ich podmienok
- Spracovanie návrhov na financovanie vendorov a ich klientov
- Realizácia sprievodných programov na zlepšenia spolupráce vendorov

- Homeoffice 4 dni mesačne
- 4 dni voľna nad rámec dovolenky
- Zvýhodnené bankové produkty (vedenie účtu zadarmo, 100% zľava z poplatku za úver, zvýhodnené úrokové sadzby, špeciálne podmienky pre financovanie vozidiel, zvýhodnené podmienky pri investovaní, zvýhodnené sadzby poistných služieb)
- Platené voľno pred svadbou, pri odprevadení prváčika do školy a pod.
- Stravné vo výške 4,20 € na deň plne hradené zamestnávateľom
- Príspevok na čokoľvek 155 € raz ročne
- Príspevok na III. pilier až do výšky 100 € mesačne
- Finančná podpora 100 € mesačne počas dlhodobej PN
- Široké možnosti vzdelávania prostredníctvom VÚB Akadémie
- Program medzinárodnej zdravotnej starostlivosti
- Program na podporu duševného zdravia
- Multisport karta

Všetko ostatné o práci vo VÚB Leasingu dostanete na osobnom stretnutí. Stačí kliknúť na „Poslať spoločnosti životopis"

Tešíme sa na Vás !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Je pre nás doležité, aby ste mali:
- aspoň 5 rokov praxe aktívnej práce s vendormi, príp. akvizičnej činnosti alebo činnosti vzťahového manažmentu v oblasti financií,
- aktívnu znalosť anglického jazyka slovom aj písmom,
- orientáciu na lízingovom trhu, resp. trhu dodávateľov strojov a zariadení-
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- analytické myslenie, rozhodovacie schopnosti a
schopnosť vyjednávať a riešiť problémy,
- obchodnícky duch a silná orientácia na klienta.

VÚB banka je súčasťou medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má sídlo v Miláne, a je hlavným akcionárom s podielom 96,49% na základnom imaní. Zámerom skupiny Intesa Sanpaolo na Slovensku je ďalší rozvoj VÚB banky ako univerzálneho peňažného ústavu. Zásadným cieľom je vybudovanie dlhodobých, vzájomne výhodných a komplexných vzťahov s klientmi. Strategickým cieľom banky do budúcna je udržanie si vedúcej pozície na domácom trhu a reprezentovanie záujmov celej medzinárodnej skupiny na Slovensku. Zaujímame sa o šikovných a schopných ľudí, ktorí svoj rast spoja práve s nami, ktorí chcú byť prínosom pre našu meniacu sa spoločnosť, dôverujú svojim znalostiam a skúsenostiam, lákajú ich výzvy a nové možnosti.

Adresa spoločnosti

Všeobecná úverová banka, a.s. - Fakturačné centrum
Mlynské nivy 1
829 90 Bratislava 25