Pridať inzerát

BI Analytik pre reporting

Všeobecná úverová banka, a.s., Intesa Sanpaolo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme analytika pre vývoj reportov a analytických BI riešení postavených na platforme Oracle alebo MS SQL.
Ponúkame zaujímavú a tvorivú prácu pri rozvoji BI riešení pre rôzne bankové útvary.
Pozícia je vhodná pre ľudí, ktorí radi komunikujú, nechcú zapadnúť v každodennej rutine, ale majú záujem učiť sa a realizovať vlastné nápady.

Náplň práce
-Analýza dátových a funkčných požiadaviek pre BI riešenia a reporty.
-Podpora používateľov pri príprave dátových a funkčných požiadaviek pre BI riešenia a reporty
-Sprostredkovanie a formalizácia komunikácie medzi užívateľmi BI riešení a reportov z obchodných útvarov a technickými riešiteľmi
-Návrh databázových štruktúr (table, view, star schema) a návrh ich technickej implementácie
-Implementácia navrhnutých databázových štruktúr a koncových riešení pre používateľov (report, dashboard, kocka, a pod.)
-Spolupráca s technickým tímom
-Návrh testovacích scenárov pre IT testy + vykonanie IT testov
-Podpora UAT testovania
-Analýza dátovej kvality (data profiling, testovanie dát)

Ročná pohyblivá zložka mzdy
Homeoffice 10 dní mesačne
4 dni voľna nad rámec dovolenky
Zvýhodnené bankové produkty (vedenie účtu zadarmo, 100% zľava z poplatku za úver, zvýhodnené úrokové sadzby, špeciálne podmienky pre financovanie vozidiel, zvýhodnené podmienky pri investovaní, zvýhodnené sadzby poistných služieb)
Platené voľno pred svadbou, pri odprevadení prváčika do školy a pod.
Stravné vo výške 4,20 € na deň plne hradené zamestnávateľom
Príspevok na čokoľvek 155 € raz ročne
Príspevok na III. pilier až do výšky 100 € mesačne
Finančná podpora 100 € mesačne počas dlhodobej PN
Široké možnosti vzdelávania prostredníctvom VÚB Akadémie
Program medzinárodnej zdravotnej starostlivosti
Program na podporu duševného zdravia
Multisport karta

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.

Neváhajte a skúste to!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

-Orientácia v oblasti DWH/BI/Reporting
-Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
-Praktické skúsenosti s analýzou a dizajnom databázových riešení (minimálne 2 ročná prax)
-Praktické skúsenosti v modelovaní s CASE nástrojom (Power Designer výhodou)
-Praktické skúsenosti s databázami ORACLE, Microsoft SQL Server
-Praktické skúsenosti s PL/SQL a/alebo T-SQL (aspoň jeden na úrovni pokročilý s minimálne 1- ročnou praxou)
-Skúsenosti s reporting riešeniami (praktická skúsenosť s produktami spoločnosti Microsoft: MS Reporting Services, Power BI Report Server, MS Analysis Services)
-Skúsenosti s portálovým riešením MS Sharepoint pre report portál -výhodou
-Všeobecná orientácia v bankových procesoch a produktoch – výhodou
-Skúsenosti z oblasti účtovníctva a/alebo kontrolingu – výhodou

VÚB banka je súčasťou medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má sídlo v Miláne, a je hlavným akcionárom s podielom 96,49% na základnom imaní. Zámerom skupiny Intesa Sanpaolo na Slovensku je ďalší rozvoj VÚB banky ako univerzálneho peňažného ústavu. Zásadným cieľom je vybudovanie dlhodobých, vzájomne výhodných a komplexných vzťahov s klientmi. Strategickým cieľom banky do budúcna je udržanie si vedúcej pozície na domácom trhu a reprezentovanie záujmov celej medzinárodnej skupiny na Slovensku. Zaujímame sa o šikovných a schopných ľudí, ktorí svoj rast spoja práve s nami, ktorí chcú byť prínosom pre našu meniacu sa spoločnosť, dôverujú svojim znalostiam a skúsenostiam, lákajú ich výzvy a nové možnosti.

Adresa spoločnosti

Všeobecná úverová banka, a.s. - Fakturačné centrum
Mlynské Nivy 1
829 90 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikoleta Farkašová
E-mail: poslať životopis