Pridať inzerát

Project manager - tech/IT projects (daily use of English)

Voxwise s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac+ variabilná zložka. Uvedená mzda predstavuje minimálne platové ohodnotenie pre danú pozíciu. Na finálnej sume sa spoločne dohodneme na základe tvojich skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skvelí kolegovia z customer engagement tímu hľadajú ďalšieho super parťáka/čku, ktorý/á bude zdieľať ich nadšenie pre dynamickú, kreatívnu a analytickú prácu a preberie zodpovednosť za manažovanie projektov a vzťahov s klientami, pre ktorých pracujeme.

Pridaj sa k tímu, ktorý buduje customer engagement pre našich zahraničných klientov ako BREWDOG, YVES ROCHER, VIRGIN MEGASTORE, ERNEST JONES, H.SAMUEL ale aj pre skvelé lokálne značky CURAPROX, MALL, NAY a iné.

Stačí ak máš bystrú hlavu, baví ťa komunikácia s externým prostredím, si zorganizovaný/á, máš tech/matematický/analytický background a máš veľmi dobrú angličtinu.

A ČO BUDE TVOJA ÚLOHA:
⇾ komunikovať s klientom s cieľom správne pochopiť jeho zadanie a potreby
⇾ prideľovať jednotlivé tasky kolegom v tíme, ktorí preberú zodpovednosť za ich exekúciu
⇾ budeš si sledovať pridelených klientov a projekty aby bolo všetko doručené včas a v kvalite na akú je klient od nás zvyknutý
⇾ preberieš zodpovednosť za budovanie vzťahu s tvojimi klientami, aby sa na teba s dôverou obracali dlhodobo
⇾ si ten/tá, ktorý/á bude zodpovedať za celkový tip- top výstup pre klienta podľa dohodnutých podmienok.

⇾ Flexibilná pracovná doba, možnosť čiastočného Home officu (3+2)
⇾ Pracuj zo Slovenska na projektoch pre významných zahraničných klientov
⇾ Prinášaj hodnotu a sleduj výsledok svojej práce prakticky okamžite
⇾ Top technológie a tooly, s ktorými pracujeme.
⇾ Nechceme, aby si zaspal/a na vavrínoch. Pravidelne zdieľame naše knowhow a školíme sa.
⇾ Obľubujeme spoločné akcie - vianočnú párty, teambuildingy, raňajky, narodeninové oslavy či tímové kvízy.
⇾ Neformálne prostredie a skvelí ľudia ako kolegovia, ktorí patria k špičke vo svojom obore.
⇾ Tím, ktorý expanduje na zahraničné trhy a ty môžeš byť súčasťou nášho rastu.
⇾ Pomáhame, zdieľame naše know-how iným, učíme na školách.
⇾ Preplácanie spoločných športových aktivít (bedminton, lezenie…)

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme tých, ktorí spĺňajú definované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

⇾ Máš veľký zmysel pre organizáciu
⇾ Iní by o tebe povedali, že máš výborné analytické myslenie
⇾ Rýchlo chápeš kontext a učíš sa nové veci
⇾ Máš plynulú angličtinu a nerobí ti problém komunikovať o rôznych témach v práci aj mimo nej
⇾ Rád(a) sa učíš nové veci
⇾ Svet technológií ti je blízky
⇾ Proved track record z organizácie a plánovania (či už pracovné alebo komplexnejšie mimopracovné aktivity)

Voxwise je slovenská spoločnosť s viac ako 10-ročnou históriou v oblasti analýz zákazníckych dát, tvorby vernostných programov a nastavovania cien. Naši data scientisti pracujú primárne s dátami prestížnych zahraničných klientov hlavne z UK a Saudskej Arábie z rôznych biznis sektorov, ktorým pomáhajú robiť lepšie rozhodnutia, so zámerom zvyšovania ich zisku. Našou ambíciou je kontinuálna expanzia na zahraničné trhy a budovanie excelentnej reputácie najmä u zahraničných klientov. Na svojom konte máme medzinárodné ocenenie Loyalty Awards Londýn v oblasti spracovania dát v CRM. Náš Voxwise tím spája ľudskosť, spolupráca a orientácia na výsledok. Ambicióznosť a dôraz na inováciu idú u nás ruka v ruke s triezvosťou. Myslíme vo veľkom ale žijeme v realite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov