Špecialista pre posudzovanie poistných udalostí životného poistenia a škôd na zdraví

VOTUM a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jakubovo námestie 13, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie komplexnej likvidácie PU, posúdenie príčin a okolností vzniku škody, uplatňovaných nárokov a nárokov klientov na náhradu, škody na zdraví v zmysle platných právnych predpisov a poistnej zmluvy, spracovanie pridelených poistných udalostí v informačnom systéme a vedenie náležitej dokumentácie, komunikácia s klientmi, výpočet výšky poistného plnenia

zázemie stabilnej medzinárodnej finančnej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, kolektív s veľmi dobrými vzťahmi, motivujúce finančné ohodnotenie, program sociálnych benefitov pre zamestnancov, možnosť práce z domu, stravné lístky

prosíme kontaktovať spoločnosť formou životopisu na e-mail, 2 kolá pri výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax v likvidácii v životnom poistení, znalosť lekárskej terminológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v likvidácii v životnom poistení, v oblasti poisťovníctva, znalosť lekárskej terminológie

Počet rokov praxe

2

precíznosť a zmysel pre detail, veľmi dobré komunikačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, znalosť lekárskej terminológie

Sme medzinárodná spoločnosť, líder v poskytovaní služieb pre osoby poškodené na zdraví pri nehodách a úrazoch. Pôsobíme v SR, ČR, PL a UA. Od r. 2005 zastupujeme viac ako 190 000 klientov, prevažne v strednej Európe, odškodnenie úspešne nárokujeme vo viac ako 20 krajinách. V SR pomáhame tisícom klientov, riešime tie najzávažnejšie nehody a mnohé medializované prípady.

Na Slovensku pôsobíme od r.2007, už 13. rok ako líder v pomoci poškodeným. V ČR pôsobíme s licenciou ČNB. V SR sme registrovaní ako organizačná zložka zahraničnej osoby.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

VOTUM a.s., organizačná zložka zahraničnej osoby
Jakubovo námestie 13
811 09 Bratislava - Staré mesto
www.odskodnenie.sk; www.votum-co.cz