Pridať inzerát

Spolupracovník (Obchodný zástupca)

VOTUM a. s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100 - 3 000 EUR/mesiacOdmeny, bonusy, provízie - odmeňovanie podľa výšky obratov - navyšovanie podľa kariérneho postupu
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia vyžaduje cestovanie v rámci celej SR.
- aktívne vyhľadávanie klientov,
- predstavenie a vysvetlenie obchodnej služby - zazmluvnenie klientov,
- zabezpečenie priebežného dopĺňania dokumentácie od klienta na ústredie spoločnosti
- budovanie portfólia spoločnosti v zverenej oblasti
- budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
- monitorovanie trhu
- plánovanie vlastných činností a ich priebežné vykazovanie.

- práca v spoločnosti, ktorá patrí medzi lídrov v danom odvetví,
- know-how zabehnutej medzinárodnej spoločnosti,
- bezplatné zaškolenie a stála ľudská aj odborná podpora zo strany spoločnosti,
- bezplatné zaškolenie v oblasti práva, poisťovníctva, medicíny,
-provízny systém – neobmedzený príjem – príjem podľa vlastnej aktivity,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti,
- príjemné vystupovanie,
- proklientsky prístup,
- empatia,
- vedomosti z oblasti likvidácie, práva, zdravotníctva a poistenie áut výhodou,
- predchádzajúca prax nie je nutná.
- pripravenosť na prácu v teréne, ochota cestovať
- skúsenosti so získavaním nových obchodných partnerov budú výhodou

Sme medzinárodná spoločnosť, líder v poskytovaní služieb pre osoby poškodené na zdraví pri nehodách a úrazoch. Pôsobíme v SR, ČR, PL a UA. Od r. 2005 zastupujeme viac ako 190 000 klientov, prevažne v strednej Európe, odškodnenie úspešne nárokujeme vo viac ako 20 krajinách. V SR pomáhame tisícom klientov, riešime tie najzávažnejšie nehody a mnohé medializované prípady.

Na Slovensku pôsobíme od r.2007, už 13. rok ako líder v pomoci poškodeným. V ČR pôsobíme s licenciou ČNB. V SR sme registrovaní ako organizačná zložka zahraničnej osoby.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

VOTUM a.s., organizačná zložka zahraničnej osoby
www.odskodnenie.sk; www.votum-co.cz