Pridať inzerát

Manažér logistiky

VOLZ Filters SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiackonečná výška platu sa bude odvíjať od schopností a skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• efektívne riadenie a koordinácia logistických činností
• zabezpečenie logistických procesov v ERP systéme
• proaktívna a nepretržitá práca na implementácii a vylepšovaní procesov v oblasti logistiky a interných systémov spoločnosti
• zabezpečenie dopravy tovaru, kontrola a optimalizácia celkových nákladov na dopravu
• komunikácia s dopravcami, riešenie požiadaviek a nezrovnalostí v doprave
• spolupráca so všetkými oddeleniami a tiež s našimi pobočkami v Nemecku a Anglicku

* stabilné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
* flexibilný pracovný čas
* možnosti odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Logistika - pokročilý

- plynulá znalosť nemeckého jazyka, anglický jazyk je výhodou
- minimálne 5 rokov praxe na podobnej pracovnej pozícii
- znalosti ERP systémov a logistických SW
- skúsenosť s implementáciou ERP je výhodou

Spoločnosť VOLZ patrí medzi popredných výrobcov filtračných médií a výrobkov pre vzduchotechniku, klimatizačnú techniku, sušiarne, lakovne a plynové turbíny. Spoločnosť VOLZ so svojou centrálou v Nemecku a dcérskymi firmami v Británii a na Slovensku je zameraná globálne a obsluhuje svojich zákazníkov po celom svete. Firma VOLZ neustále rozvíja svoje know-how, podporuje u svojich pracovníkov pripravenosť podať adekvátny výkon, ponúka náročné úlohy v zodpovedných pozíciách a vysokú mieru samostatnosti.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Československej armády 10121/3
036 01 Martin