Pridať inzerát

Elektronik / Elektrotechnik

VOLZ Filters SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac(ponúkaný plat závisí od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: Januar/Februar 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dôsledného a zodpovedného tímového hráča s analytickým myslením.

Hlavné úlohy:
• analyzovanie príčin porúch na elektrických/elektronických zariadeniach, ich lokalizácia, odstraňovanie škôd, preskúšanie opravených zariadení a ich uvedenie do prevádzky
• vytváranie, preskúšanie a zmeny programov riadenia pneumatických, hydraulických a elektrických komponentov
• programovanie frekvenčných meničov a hnacích systémov
• plánovanie a vykonávanie prestavieb a zmien
• prebierky strojov od dodávateľov, inštalácia nových strojov, optimalizácia výrobného procesu s využitím softvérových analytických nástrojov
• zabezpečenie údržby technických zariadení a budov
• vykonávanie opráv a údržbárskych prác v zmysle schváleného plánu údržby a dokumentácie, vrátane obstarávania náhradných dielov
• správa dátovej siete, IT podpora

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika, IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
• ukončené vzdelanie elektrotechnického smeru, vyhláška §22
• znalosť technickej dokumentácie a elektro schém
• skúsenosti s programovaním PLC, napr. Jetter, Mitsubishi, Siemens S7 výhodou
• znalosti v oblasti pohonnej a ovládacej techniky, elektrických noriem a technicko-bezpečnostných predpisov
• schopnosť pracovať zodpovedne a samostatne
• vysoká miera spoľahlivosti a organizačný talent

Spoločnosť VOLZ patrí medzi popredných výrobcov filtračných médií a výrobkov pre vzduchotechniku, klimatizačnú techniku, sušiarne, lakovne a plynové turbíny. Spoločnosť VOLZ so svojou centrálou v Nemecku a dcérskymi firmami v Británii a na Slovensku je zameraná globálne a obsluhuje svojich zákazníkov po celom svete. Firma VOLZ neustále rozvíja svoje know-how, podporuje u svojich pracovníkov pripravenosť podať adekvátny výkon, ponúka náročné úlohy v zodpovedných pozíciách a vysokú mieru samostatnosti.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Československej armády 10121/3
036 01 Martin