Pridať inzerát

Predavač a servisný technik elektrických kolobežiek

Voltride s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiaczaujímavé odmeny na základe výsledkov firmy, platené nadčasy, živnosť vítaná
  • Termín nástupu: 1.5 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete mať na starosti predaj, servis elektrických kolobežiek a vedenie skladových zásob. Na prácu Vás vyškolíme a k dispozícii budete mať všetky potrebné nástroje. Práca obnáša:

- diagnostika mechanických a elektrických závad na elektrických kolobežkách
- servis a opravy mechanických a elektrických závad na elektrických kolobežkách
- diagnostika a servis batérií
- správa skladu, prijímanie a vydávanie tovaru zo skladu, spolupráca s kuriérmi
- správa skladu náhradných dielov
- komunikácia so zákazníkmi s cieľom diagnostiky závad
- vzdelávanie v oblasti elektrických kolobežiek

Podľa potreby a vyťaženosti v servise:
- zastupovania kolegov predajcov na predajni
- bežná administratíva e-shopu, vratiek a podobne
- pomoc s vybavovaním e-mailov, zákaznícka podpora po telefóne

- Služobný telefón a počítač aj na súkromné účely
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť rozvoja a získanie vedúcej pozície servsného strediska
- Práca vo veľmi perspektívnom segmente osobnej elektromobility
- Dobrý šéf (uhm) a zábavná práca

Prosíme zaslať životopis a stručný opis, prečo ste na túto pozíciu vhodný kandidát, vaše relevantné skúsenosti k danej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický odbor výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti z oblasti servisu a mechanických prác sú výhodou - napríklad bývalý automechanik, alebo elektrotechnik.

Súčasťou prijímacieho pohovoru je test z gramatiky.

Ochota pracovať a učiť sa.

Dobré vystupovanie a ochota predávať.

Nájdete nás na www.voltride.sk

Sme experti na elektrické kolobežky. Sme distrubútori tých najlepších značiek, ako napríklad INOKIM, VSETT, ZERO, Dualtron, E-Twow, či SXT, ale v ponuke máme aj Segway / Ninebot, Egret, Xiaomi, The Urban, HX a ďalšie. Prevádzkujeme viacero predajní a e-shopov na Slovensku, v Čechách, Maďarsku a na Ukrajine. Venujeme sa maloobchodu, ale aj veľkoobchodu. V Bratislave máme predajňu na Šumavskej 1 v Ružinove.

Adresa spoločnosti

Košická 58
821 09 Bratislava