Pridať inzerát

After-sales and Quality Manager Voltia a.s.

Voltia a.s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacodmeny a bonusy
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Quality Management:
• výstupná kontrola kvality novovyrobených vozidiel
• dokumentácia a evidencia podkladov
• zabezpečenie zvolávacích akcií s partnermi na SVK a v zahraničí
• aktualizácia pracovných postupov

Fleet/After-sales Management:
• starostlivosť o flotilu elektrických úžitkových vozidiel
• servisné zabezpečenie vozidiel na SVK a v zahraničí
• aktualizácia servisnej dokumentácie
• vedenie skladu náhradných dielov a vybavovanie objednávok
• poskytovanie prezentácií a školení o používaní vozidiel a infraštruktúry spoločnosti
• vedenie motorových vozidiel skupiny B - dodávka, osobné
• organizácia prepravy vozidiel a dielov v celej EU

• možnosť kariérneho rastu
• práca v mladom dynamickom a medzinárodnom kolektíve
• získanie skúsenosti s najnovšími technológiami v oblasti elektromobility
• teambuildings
• home office
• firemný počítač a telefón

Základná mzda od 1500 Euro ( podľa skúseností) + motivačná bonusová schéma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• vôľa pracovať v dynamickom prostredí a mladom kolektíve
• vzťah k autám a novým technológiám
• flexibilita, spoľahlivosť, dôslednosť a samostatnosť
• komunikačné a prezentačné schopnosti
• technické zručnosti (ideálne mechanické aj elektrické)
• znalosť anglického jazyka podmienkou
• znalosť nemeckého jazyka výhodou
• min. 100 000 km najazdených (ideálne s vozidlami kategórie N1)
• skúsenosti s ťahaním prepravníka automobilov výhodou
• skúsenosť s obsluhou VZV výhodou
• vodičský preukaz kategórie BE resp. C výhodou

Voltia is a growing electric mobility company which works to improve our environment by reducing vehicular emissions through the advancement of electromobility. Our shared vision is a Europe cleaner, healthier and less dependent on oil. Voltia focuses on the logistics and delivery sector and its sister company GreenWay builds and operates electric vehicle charging stations. Customer service is one of our top priorities. We are creative, team players, able to work effectively with (remote) team members. We have the ability to manage multiple priorities, stay focused and deliver results in a complex and changing environment. We participate actively in debates and discussions on these topics in the media and social media.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Voltia a.s.
Námestie slobody 11
811 06 Bratislava