Pridať inzerát

Elektromontér silnoprúdu

VOLTATECH a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 600 EUR/mesiac- mzda závisí od dĺžky praxe, dosiahnutého vzdelania a kvalifikácie - pri výkone práce na živnosť mzda 9 až 13eur za hodinu
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Etablovaná slovenská spoločnosť podnikajúca na tuzemskom a zahraničnom trhu hľadá do svojho tímu Elektromontérov na TPP alebo živnosť.

Vaša práca bude zahŕňať:
Elektromontážne práce v oblasti silnoprúdu:
elektroinštalácie v priemyselných, bytových a polyfunkčných objektoch, výstavba NN a VN vedení, konštruovanie NN rozvádzačov.

Zabezpečená doprava, ubytovanie, diéty a stravné lístky podľa platnej legislatívy. Zabezpečené školenia, aktualizačná odborná príprava, ochranné a pracovné pomôcky,

Možnosť ďalšieho vzdelávania, účasť na seminároch, školeniach.
Trinásty plat podľa výsledkov spoločnosti.

Firma zameraná na elektromontážne práce, výrobu rozvádzačov, projektovanie, revízie elektrických zariadení. Oblasť pôsobenia: SR. Počet pracovníkov 85.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou elektrotechnické vzdelanie, § 21, § 22, § 23
podľa vyhlášky 508/2009 Z. z.
- prax v elektrotechnickej oblasti – výhodou, nie však podmienkou, uprednostnení budú uchádzači s praxou
- vodičský preukaz skupiny B - výhodou

Firma zameraná na elektromontážne práce, výrobu rozvádzačov, projektovanie, revízie elektrických zariadení. Viac info : www.voltatech.sk