Pridať inzerát

Špecialista plánovania (zastupovanie za MD/RD)

VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1180 € brutto + variabilná zložka
  • Termín nástupu: k 01.01.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné pracovné činnosti:

1) Strategické plánovanie nových projektov
Spolupráca pri plánovaní nových projektov a výrobných liniek pre nové modely,
Vyhodnocovanie alternatívnych riešení a konceptov,
Spolupráca pri vyhotovení termínového plánu a jednotlivých miľníkov, sledovanie a zabezpečenie ich dodržiavania,
Podpora pri nábehu nových produktov a pri automatizačných projektoch (prezentácie, vizualizácie, technické zadania, zastupovanie na poradách),
Podpora pri vypracovaní technického zadania podľa požiadaviek objednávateľa a pri integrácii nových produktov alebo zariadení do už existujúcich výrobných liniek.
2) Vyhodnocovanie technických riešení prevádzkových prostriedkov na základe popisu výrobku
Podpora pri vypracovaní a vyhodnocovaní alternatívnych riešení vzhľadom na hospodárnosť', možnosť' realizácie, množstvo, kvalitu, ergon6miu a produktivitu,
Podpora pri vyhodnocovaní technických a modelových zmien,
Podpora pri koordinácii a obstarávaní prevádzkových prostriedkov,
Podpora pri vypracovaní požiadaviek na objednanie a návrhy zadaní,
Podpora pri koordinácii realizácie zadaní podľa termínových plánov, a pri konečných prebierkach zariadenia a pri odovzdaní prevádzkovateľovi.
3) Zabezpečenie vytvorenia a aktualizácie podkladov k výrobným linkám a ich archivácia
Spolupráca pri vytváraní časových analýz a taktovania výrobných liniek,
Vytváranie, aktualizácia, kontrola a archivácia štandardných pracovných listov a vizualizácií pracovných postupov,
Pravidelná kontrola výrobných dokumentov a  zapracovanie potrebných zmien.
4) Optimalizácia výrobného procesu
Podpora pri optimalizácii výrobných procesov v predsériovej a sériovej výrobe,
Podpora pri plánovaní, zhodnotení a realizácii výrobných postupov
Podpora pri tvorbe návrhov a ich realizácii, pri zlepšení aktuálnych prevádzkových prostriedkov so zameraním sa na zvýšenie efektívnosti, produktivity a kvality.
5) Plánovanie, sledovanie a realizácia investičných zámerov
Podpora pri zabezpečení vyhodnotenia technických zmien a modelových zmien vzhľadom na investície, výrobne časy a náklady na nábeh výroby,
Sledovanie a realizácia nových trendov a inovácií

Ostatné činnosti:
Komunikácia s internými a externými partnermi
Používanie IT systémov ako napr.: Nolis, Arctel, LISON, Titan, Memphis, TJ Dispo, Wefi, SAP, AP, Microstation, MS Projekt, AVON, Hyper KVS, DMU Navigator na realizáciu úloh
Iné - operatívne úlohy od vedúceho OJ

* Flexibilná pracovná doba
* 13. a 14. plat
* Podiel zo zisku spoločnosti
* Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* Ročný príspevok na individuálny výber benefitov z Cafetérie + narodeninový bonus
* Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty
* Zvýhodnené celoročné cestovné poistenie pre zamestnancov
* Poukážky na relaxačné účely
* Príspevok darcom krvi
* Príspevok pri narodení dieťaťa
* Príspevok pri odchode do dôchodku
* Jubilejné pracovné odmeny
* Možnosť využívania MultiSport karty
* Úvodný balíček Volkswagen Group Services
* Vitamínové balíčky
* Parkovanie zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
Nemecký jazyk - aktívne (slovom a písmom), anglický jazyk -výhodou
MS Office 2010 - pokročilý užívateľ
Vodičský preukaz sk. B
flexibilný, tímový, dobrá komunikačná a argumentačná schopnosť
plánovanie a organizovanie vlastnej práce

Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von VOLKSWAGEN GROUP SERVICES GmbH und Volkswagen Slovakia, a.s., die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o. ist ein junges und wachsendes Unternehmen im Volkswagen Konzern.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jána Jonáša 1
843 02 Bratislava