Pridať inzerát

Office Manager

VOLITA GROUP a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Oravská Lesná
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 000 EUR/mesiacVýška platu závisí od Vašich výsledkov. Viac vysvetlíme na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: 1.2 2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete súčasťou a máte na starosť zatiaľ malý office tím, ktorý sa rýchlo rozvíja z dôsledku rýchleho rastu firmy a ktorý rieši nákup, cenové ponuky, objednávky, fakturáciu, zákaznícku podporu, zároveň je posadnutý zákazníkmi a denne obsluhuje zákazníkov, obchodných zástupcov kompletnými a včas poskytnutými službami, úlohami, žiadosťami. Budete viesť vývoj a optimalizáciu našich súčasných procesov a budete úzko spolupracovať s CEO, aby ste zabezpečili, že dôjde k zlepšeniam. Budete pomáhať tímu zvládať úlohy a limity a budete mať možnosť ovplyvňovať a posúvať všetky aspekty našej spoločnosti. Táto rola je skvelá pre niekoho, kto používa zdravý rozum, je analytický a rád pracuje s číslami, neustále hľadá vylepšenia procesov s prístupom „out-of-box“ a rád sa učí nové veci. Okrem toho je dôležité nebáť sa žiadnych úloh – veľkých ani malých – ani sa nehanbiť vyhrnúť si rukávy, aby ste prácu zvládli a jasne komunikovali so svojimi tímami.

Zmysluplnú prácu na živnosť
Istotu stabilného zamestnania nezávislej na covidovej situácii
Nadpriemerné finančné ohodnotenie (výška zárobku je neobmedzená)
Možnosť kariérneho postupu
Stabilné zázemie
Teambuildingy
Viac na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
CRM systém - Úplný začiatočník
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Manažment- Viesť správne tím a mať prirodzenú autoritu
Ambicióznosť- na tejto pozícií sa udrží iba najlepší pretože sa očakávajú od Vás vynikajúce výsledky ktoré budú napriemerne ohodnotené.
Komunikatívnosť- všímať si ostatných ako pracujú a poskytnúť im spätnú väzbu pre zlepšenia
Cieľavedomosť - neuspokojiť sa s priemerom a dotiahnuť veci včas do konca.
Férový prístup - ak ste falošný a sebecký nekontaktujte nás, ihneď na to prídeme.

Dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť zaoberajúca sa
predajom okien a dverí na Slovenskom a Českom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov