Pridať inzerát

Asistent vedúceho odboru

VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava III, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacvýkonnostná štvrťročná osobná odmena, 13. a 14. plat, odmena zo zisku podniku
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie kolobehu dokumentov a dokladov vyhotovovaných odborom a ich predkladanie na podpis nadriadeným vedúcim zamestnancom,
poskytovanie administratívnej podpory pre organizačné útvary, ktoré sú priamo riadené vedúcim odboru (napr. spracovávanie dochádzkových listov zamestnancov a cestovných náhrad pre ekonomické oddelenie, spracovávanie vyúčtovania stravných lístkov na nasledujúce obdobie, spracovávanie fondu reprezentačných výdavkov);
zabezpečenie kolobehu internej a externej korešpondencie odboru a jej predkladanie na podpis vedúcim oddelení, evidencia pošty odboru v automatizovanom elektronickom systéme registratúry;
zodpovednosť za vedenie a organizovanie pracovného kalendára vedúceho odboru, organizácia stretnutí vedúceho odboru a prijímanie návštev.
vypracovanie záznamov z porád odboru a dohliadanie na plnenie úloh, ktoré vyplynuli z porady jednotlivým organizačným útvarom daného odboru.

- pružný pracovný čas,
- zvýšenie základnej výmery dovolenky o 1 týždeň nad rámec Zákonníka práce (5 pracovných dní),
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily zamestnanca a príspevok na zdravotnú starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Podnik je jedným z najdôležitejších garantov a investorov výstavby vodných stavieb na Slovensku. Prevádzkovaním Vodného diela Gabčíkovo, ktoré umožňuje medzinárodnú plavbu po Dunaji, zabezpečuje protipovodňovú ochranu a výrobu ekologicky čistej energie, ako aj prevádzkovaním Vodného diela Žilina na rieke Váh, patrí k najvýznamnejším vodohospodárskym subjektom v strednej Európe. Náš podnik patrí k najväčším výrobcom elektriny z vodnej energie na Slovensku. Ako rezortná organizácia Ministerstva životného prostredia SR, má za cieľ odborne, zodpovedne a transparentne riadiť činnosti vo vodnom hospodárstve, rešpektujúc pri tom zásady ochrany životného prostredia, podmienky jeho zachovania pre budúce generácie, ako aj princípy trvalej udržateľnosti pre prosperitu spoločnosti. S našim podnikom sú späté aj ďalšie desiatky vodných, inžinierskych a hydroenergetických stavieb na celom Slovensku, na ktorých realizácii sa podnik počas svojej šesťdesiatsedemročnej histórie podieľal.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov