Pridať inzerát

Projektant/Elektroinžinier (juniorská pozícia)

VNET a.s.

  • Miesto práce: Nám. hraničiarov 39, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacod 1300 €/mesačne brutto (balík odmeňovania závisí od skúseností a znalostí kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš inovatívny prístup k práci, zmysel pre detail a chceš sa venovať po/počas štúdia projektovým činnostiam? Nové postupy, riešenie nových projektových zadaní a príprava technickej dokumentácie ťa naozaj bavia? Ak si duchom zodpovedný človek, ktorý chce získavať dôležité skúsenosti v elektrotechnickom odbore, tak neváhaj, pridaj sa k nám a pomôž nám zastrešiť nasledovné činnosti:

• projekčnú činnosť na interných projektoch prepojených s dátovými centrami a optickou sieťou
• kreslenie v programe CAD MicroStation
• komunikácia s dodávateľmi a interne so zamestnanci v rámci celého procesu projektu od jeho zrodu až po dokončenie
• príprava technických podkladov, aj kontrola kvality pre subdodávky
• a samozrejme zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych a interných noriem a smerníc, všeobecne záväzných predpisov, predpisov pre výkon činností, bezpečnostných a environmentálnych predpisov

VNET je spoločnosť s priateľskou atmosférou, ktorá ti rýchlo prirastie k srdcu. Naša firemná kultúra je charakteristicky otvorená, pestrá, ohľaduplná voči životnému prostrediu, dynamická a samozrejme zábavná. Nepoznáme slová nefunguje to alebo nedá sa to - spoločne ako tím dosiahneme cieľ, neúspechy prekonáme a tešíme sa z našich úspechov. Vieme Ti ponúknuť:
• priestor na sebarealizáciu vďaka veľkej variabilite pracovných úloh
• možnosť aktívne sa spolupodieľať na zaujímavých projektoch
• príležitosť vzdelávania sa a rastu
• HW - vlastný NTB a mobilný telefón aj na osobné použitie
• každý mesiac firemné raňajky a spoločné firemné akcie
• kávu a čaje po celý deň zdarma
• aktívne využitie práce z domova (home-office)
• zľavy na portfólio služieb spoločnosti, príspevok na šport/relax

Práve Tvojím pričinením a zásluhou vieš dianie u nás vo firme smerovať a vytvárať. Záleží aj na Tebe!

Všetkým uchádzačom v mene VNETu ďakujeme za prejavený záujem – veľmi si to vážime. Na zaradenie do výberového procesu je potrebné poslať aktuálny životopis spolu s krátkym, ale výstižným, na mieru šitým motivačným textom. Po našom starostlivom posúdení a vyhodnotení životopisov (prípadne doplňujúcej dokumentácie) budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria na postup do ďalšieho kola - osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti VNET a.s. na spracovanie jeho osobných údajov uvedených v životopise, a to pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti VNET a.s. a prípadné kontaktovanie za účelom osobného pohovoru. Tento súhlas udeľuje uchádzač spoločnosti VNET a.s. ako prevádzkovateľovi v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov (ďalej len “Zákon”) a Nariadení “GDPR” č. 2016/679. Súhlas môže uchádzač kedykoľvek odvolať, a to aj emailom na emailovú adresu: [email protected] Ako dotknutá osoba má uchádzač práva uvedené v § 19 a nasl. Zákona (t.j. požadovať prístup k osobných údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo na ich prenosnosť, alebo podať návrh podľa § 100 Zákona). Osobné údaje nebude VNET a.s. odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebude ich profilovať ani prenášať do tretej krajiny a bude ich uchovávať maximálne po dobu šiestich mesiacov od prijatia životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie - elektrotechnika, telekomunikačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MicroStation - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

A na záver ak sme si Ťa získali samotným popisom práce, existuje už pár vecí, ktoré urobia z Teba ideálneho člena našej VNET rodiny:

• skúsenosti so systémom Loxone sú výhodou
• kamarátstvo či stret s GIS je tiež vítané
• priestorová orientácia, technické a logické myslenie, orientácia v technickej dokumentácii
• základný prehľad v technických normách a znalosť minimálne na úrovni „viem kde nájdem čo potrebujem“
• máš cit pre detail, zodpovedný prístup a efektívny time manažment
• máš otvorenú myseľ, proaktívny prístup
• si samostatný/á pri riešení úloh a zároveň tímový hráč
Potešíme sa, ak budeš mať (nie je nevyhnutnosť):
• prehľad v IT oblasti (hardware)
• platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §21 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009

Sme spoločnosť s bohatými skúsenosťami, ktorá už vyše 19 rokov poskytuje komplexné telekomunikačné riešenia od garantovaného internetového pripojenia, cez cloudové služby, hosting, hlasové riešenia VoIP až po triple-play služby na doma. Disponujeme vlastnou optickou sieťou, ktorá aktuálne dosahuje viac ako 200 km, ktorú neustále rozširujeme. V súčasnosti poskytujeme špičkový technologický priestor pre klientske zariadenia v 3 dátových centrách (https://vimeo.com/141061761) . Našou silnou stránkou je individuálny proaktívny prístup, technická podpora 24/365, dlhoročné skúsenosti a hlavne silný tím ľudí, ktorí sú nadšencami pre telekomunikačné služby, nové technológie a výzvy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov