Pridať inzerát

Pracovník zákazníckej podpory

VM Telecom, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Panenská 8, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiacHrubá mesačná mzda od 1350 € odvíjajúca sa od pracovných skúseností, seniority, pracovných výsledkov a mzdovej politiky. Uvádzame najnižšiu hranicu.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca prezenčne v kancelárii v Bratislave (Staré Mesto), po zaučení je možné sa dohodnúť na čiastočnom home-office
- práca na plný úväzok v obchodnom tíme našej spoločnosti
- najväčšia časť práce je komunikácia so zákazníkmi telefonicky, e-mailom, prípadne osobne - objednávky, zmeny, doplnenie alebo zrušenie služieb
- asistencia zákazníkom pri návrhu telekomunikačných riešení
- komunikácia s partnermi a dodávateľmi
- práca s internými systémami a faktúrami
Okrem toho sa môžu pritrafiť aj úlohy z oblastí:
- administratíva
- vyhľadávanie a analýza informácií na internete, spracovávanie dát, podkladov a štatistík
- pomoc pri vývoji a zlepšovaní produktového portfólia spoločnosti

- firemné akcie, teambuildingy, výlety, lyžovačka (za normálnych okolností)
- podpora zdravého životného štýlu - možnosť chodiť bicyklom, sprchový kút, jogamatky, chill room
- ovocná misa, množstvo čajov a dobrá káva
- stolný futbal, playstation
- firemná kolobežka k dispozícii
- práca v centre Bratislavy
- príspevok na stravu
- zaujímavé odvetvie a pestrá náplň práce, možnosť získať skúsenosti v mnohých oblastiach podnikového manažmentu
- možnosť zúčastniť sa vzdelávacích workshopov z oblasti obchodu
- veľmi ústretoví kolegovia a kolegyne, ktorí radi pomôžu so zaučením a so všetkým, čo bude potrebné :-)
- pravidelný firemný obed zadarmo raz mesačne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom (MS Word, Excel) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do tímu človeka s týmito atribútmi:
- komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie
- schopnosť jednoducho a zrozumiteľne vysvetľovať
- dobré organizačné schopnosti
- schopnosť analyzovať situáciu a navrhovať riešenia problémov
- zručnosť efektívne vyhľadávať informácie na internete
- flexibilita a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- zodpovedný prístup k práci
- nadšenie a chuť pracovať na sebe, zlepšovať sa

VM Telecom pôsobí na medzinárodnom telekomunikačnom trhu od roku 2008. Na Slovensku poskytujeme služby pod značkou VIPTel.
Zameriavame sa na firemných zákazníkov, ktorým ponúkame komplexné hlasové riešenia prostredníctvom telefónnych ústrední a iných služieb na mieru. Staviame na vynikajúcej zákazníckej a technickej podpore a na kvalitných technologických riešeniach.
Disponujeme robustnou telekomunikačnou infraštruktúrou, ktorá umožňuje poskytovanie hlasových služieb s prvotriednou kvalitou hlasu a viacnásobným zabezpečením siete proti výpadkom.
Viac informácií sa nachádza na www.viptel.sk a www.vmtele.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov