Nemecko, Erfurt - Skladník - od €13.00 Brutto n/h + príplatky - bez znalosti jazyka - Stabilná práca

VM Recruitment s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 200 EUR/mesiac€16.25 Nočná zmena (+25%), €19.50 Nedeľa (+50%), €26 Sviatok (+100%),
  • Termín nástupu: Ihneď, Podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkaná pozícia:
Operátor v sklade alebo produkcia

Miesto práce:
Nemecko- viacero lokalít okolo Erfurtu

Mzda:
€13.00 Brutto (1500-1900 V čistom/mesačne základná plat)

Príplatky:
€16.25 Nočná zmena (+25%) €19.50 Nedeľa (+50%) €26.00 Sviatok (+100%)

Výplata:
Mesačne s možnosťou záloh

Pracovné zmeny:
06.00-14.00 14.00-22.00 22.00-06.00 alebo podľa pozície

Náplň práce:
- ľahká práca zahŕňa obsluhu linky, kde sa kontroluje kvalita výrobkov
- manipulácia s výrobkami, balenie
- možnosť práce v sede alebo v stoji

Ubytovanie:
- Býva sa v 3 izbovom byte po 2 na izbe za 250 € osoba /mesiac alebo ubytovanie v penzióne/hoteli
- Byt je kompletne zariadený + wifi + parkovisko v cene
- Stravu si zabezpečuje každý sám ľubovoľne alebo možnosť stravy vo
firemnej kantíne cena sa pohybuje do 4,50 € obed

Doprava do práce:
- podľa dostupného ubytovania, autom /autobusom/pešo

- Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu
- Overený Nemecký zamestnávateľ
- Slovensky hovoriaci konzultant na mieste/zamestnávateľ
- 27-30 dní platenej dovolenky /ročne
- Zamestnanecké zľavy
- Uniformu poskytuje zamestnávateľ za zvýhodnené ceny
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Poskytujeme asistenciu pri vybavovaní Nemeckého bankového účtu ak je potrbný
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka
- Cestuje sa v skupinách
- Možnosť nadčasov
- Asistencia zo zakúpením autobusu a s dopravou v Nemecku
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovných ponúk, alebo prípade záujmu Nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Monika Schwarzová 00421 948 905430
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti logistiky a distribúcie tovaru, ako sú potraviny, oblečenie a zmiešaný tovar.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nie je potrebná prax v odbore
- voľne pozície aj bez znalosti Anglického/Nemeckého jazyka

VM Recruitment - Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov