Holandsko - Práca v Hoteloch (čašník/ čašníčka, pomocník do kuchyne, umývač riadu, chyžná/ý v hoteli, kuchár/ka) - od €1900 v čistom + príplatky

VM Recruitment s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 - 2 600 EUR/mesiac- 13. plat - tip approx. €400/ mesiac - 20% extra platený nadčas - 18% extra dovolenka platená
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta hľadáme pracovný personál do hotelových rezortov v Holandsku na rôzne kumulované pozície napr.:

+ čašník / čašníčka od €10.67 Netto
+ pomocník do kuchyne od €10.67 Netto
+ umývač riadu od €10.67 Netto
+ kuchár od €12.00 Netto
+ chyžná v hoteli od €10.67 Netto

Plat:
- od €1800- €1900 v čistom /podľa odpracovaných hodín
- 13. plat
- tips approx. €400/ mesiac
- 20% extra platený nadčas
- 18% extra dovolenka platená /možnosť preplácania k výplate

* Rôzne platové ohodnotenie závislé od pracovnej pozície/ praxe*

Hotely a dovolenkové rezorty ponúkajú zaujímavé pracovne ohodnotenie a nachádzajú sa vo vyhľadávaných turistických destináciách. Ubytovanie a strava je zabezpečené zadarmo alebo za zvýhodnené ceny. Pracú nájdeme jednotlivcom, párom, ale aj skupine. Práca je vhodná aj pre študentov.

- Práca je celoročná/nie sezónna
- Klienti prepláca cestovné náklady pre kuchárov
- Holandska zmluva
- Dovolenka 25-30 dní
- Príplatky za odpracované sviatky
- Zamestnanecké zľavy
- Vybavenie BSN čísla, bankový účet
- Bez podmienky ohľadne vakcíny

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Neváhajte nám poslať váš životopis. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo, ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch. Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovnej ponuky, alebo prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch.

Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovných ponúk, alebo prípade záujmu Nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Martina Zámečníková 00421 911 784430
Monika Schwarzová 00421 948 905430
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Sieť hotelových rezortov, reštauračné a ubytovacie služby, Cestovný ruch a pod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky na kandidáta:
- pracovné skúsenosti na danej pozícii
- znalosť jazyka na úrovni A2, B1

VM Recruitment - Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt