Pridať inzerát

Nemecko - Personalista/Administrátor

VM Recruitment s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Erfurt, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 2 600 EUR/mesiac+ prémie /zamestnanecké zľavy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie osobných pohovorov, hodnotenie kandidátov a poskytovanie spätnej väzby
- Vyhľadávanie a kontaktovanie relevantných profilov
- Zodpovednosť za výberový proces end-to-end:
- Vytváranie inzerátov a ich zverejňovanie na našej webovej stránke, ako aj na pracovných portáloch;
- Selekcia kandidátov podľa požiadaviek a organizačné zabezpečenie celého výberového procesu;

- Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu TPP (trvalý pracovný pomer) na dobu neurčitú
- Overený Nemecký zamestnávateľ
- Aj Slovenskí kolegovia
- 27-30 dní platenej dovolenky /ročne
- Možný kariérny rast
- zamestnanecké zľavy na všetok tovar
- prémie, bonusové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Miesto práce: Nemecko / Erfurt

Mzda:
- od €2600 v hrubom/mesiac (mzda je vyplácaná mesačne, po 25-tom dni v danom mesiaci) )
- pracuje sa 174 hodín mesačne
- nadčasové hodiny sú možné

Ubytovanie:
Zabezpečené zamestnávateľom

Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch. Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovnej ponuky, alebo prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti logistiky a distribúcie tovaru, ako sú potraviny, oblečenie a zmiešaný tovar

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na zamestnanca:
- Prax v odbore je výhodou, ale nie podmienkou, zamestnávateľ poskytuje školenie na pracovisku
- Nemecký jazyk B1
- Auto/vodičský preukaz

VM Recruitment - Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci