Pridať inzerát

Holandsko- Práca v Hoteloch- od €2000 EUR Netto

VM Recruitment s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 - 2 500 EUR/mesiacRôzne platové ohodnotenie závislé od pracovnej pozície/ praxe + tip approx. €400/ mesiac +20% extra platený nadčas +18% extra dovolenka platená
  • Termín nástupu: Celoročne
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta hľadáme pracovný personál do hotelových rezortov v Holandsku na rôzne kumulované pozície napr.: (čašník / čašníčka + pomocník do kuchyne + umývač riadu + kuchár + chyžná v hoteli )

Hotely a dovolenkové rezorty ponúkajú zaujímavé pracovne ohodnotenie. Hotely sa nachádzajú vo vyhľadávaných turistických destináciách. Ubytovanie a strava je zabezpečené zadarmo alebo za zvýhodnené ceny. Pracú nájdeme jednotlivcom, párom, ale aj skupine.

Plat:
-od €2000 v čistom + 13 plat
Rôzne platové ohodnotenie závislé od pracovnej pozície/ praxe
+ tip approx €400/ mesiac
+20% extra platený nadčas
+18% extra dovolenka platená

Výhody a benefity:
- Práca je celoročná/nie sezónna
- Klienti prepláca cestovné náklady pre kuchárov
- Holandska zmluva
- Dovolenka 25-30 dní
- Príplatky za odpracované sviatky
- Zamestnanecké zľavy
- Vybavenie BSN čísla, bankový účet
- Bez podmienky ohľadne vakcíny

Informácie o výberovom konaní

Klientela: Európska
Komunikačný jazyk: Anglický alebo Nemecký

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Sieť hotelových rezortov, reštauračné a ubytovacie služby, Cestovný ruch a pod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky na kandidáta:
- pracovné skúsenosti na danej pozícii
- znalosť jazyka na úrovni A2, B1

VM Recruitment - Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci