Pridať inzerát

Výrobný pracovník (nie pásová výroba, prax nie je nutná)

VM Building Solutions Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gogoľova 18, 851 01 Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 050 EUR/mesiachodinová mzda, nástupný príjem cca 850 €/mesačne brutto (cca 650€ netto) + plne preplatené stravné lístky (4,80€/deň); možnosť rastu (pri polyvalencii sa mzda pohybuje do výšky 1050€ brutto) + príplatky podľa zákonníka práce + ročné odmeny
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobe svetového dodávateľa pre stavebný priemysel s dlhodobou tradíciou
- práca najmä na jednu zmenu, vhodná pre ženy i mužov aj bez predošlých skúseností (nie pásová výroba)
- manipulácia s materiálom, vizuálna kontrola hotových výrobkov
- výroba výrobkov na jednoúčelových aj univerzálnych strojoch

- ročné odmeny podľa pracovných výsledkov a výsledkov spoločnosti
- stravné lístky (4,80 €) plne hradené zamestnávateľom
- príspevok na dopravu mimo mesta (60% z ceny lístka)
- práca v úspešnej, stabilnej a rastúcej spoločnosti na TPP
- v prípade šikovnosti, možnosť rýchleho mzdového rastu
- príplatky za prácu nadčas počas týždňa a víkendov
- príspevok do Doplnkového dôchodkového sporenia zamestnávateľom (3. pilier)
- teambuildingy a iné zamestnanecké výhody
- profesný rozvoj
- odborné školenia podľa profesných potrieb zamestnanca
- priateľský kolektív
- práca v čistom prostredí
- zamestnanecké oblečenie
- dobrá dopravná dostupnosť do práce (ŽST Petržalka)

Informácie o výberovom konaní

- pracovný pomer na dobu určitú prípadne neurčitú
- pracovná doba je od 6:00 do 14:30; prípadne poobedná zmena od 13:00 do 21:30

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostáva ešte 47 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- chuť učiť sa a pracovať
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- tímový duch
- v prípade vyšších objednávok ochota pracovať na dve zmeny

Sme súčasťou nadnárodnej spoločnosti, zaoberajúcej sa výrobou a spracovaním najmä neželezných kovov. Pre výrobný závod s približne 60 ľuďmi a rozširujúcou sa výrobou, so sídlom v Bratislave, ktorý vyrába systémy pre opláštenie a odvodňovanie budov najmä zo zinkových plechov, hľadáme zamestnancov na uvedenú pozíciu. Spoločnosť je súčasťou skupiny Fedrus International a v rámci obchodnej jednotky VM Building Solutions vyrába najmä výrobky zo zinku VMZINC®. VM Building Solutions so sídlom v Paríži celosvetovo zamestnáva 900 ľudí a šíri svoje produkty zo šiestich európskych závodov pomocou predajných tímov na štyroch kontinentoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gogoľova 18
85202 Bratislava

Kontakt