Pridať inzerát

Dermatovenerolog/Plastický chirurg

VLAVAN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice II
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzdové podmienky na pohovore. Mzda je variabilná podľa výkonu
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnu, komunikatívnu osobu so vzťahom k estetickej medicíne, s chuťou vzdelávať sa a osobnostne rásť. Ponúkame prácu s najmodernejšími prístrojmi v príjemnom prostredí. Pracovnou náplňou bude samostatne vykonávať ošetrenia s prístrojmi, aplikácii BTX a kyseliny hyalurónovej, poradenstvo a konzultácie ohľadom korektívno estetických zákrokov.

Ponúkame Vám príjemné pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy:
- samostatný výkon práce
- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie
- kvalitné pracovné materiály
- školenie a zvyšovanie znalostí a zručností
- systém zamestnaneckých výhod
-práca od pondelka do piatka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

prax je výhodou

Naším cieľom nie je vytvárať v ženskej kráse a starostlivosti revolúciu, ale podporiť evolúciu služieb starostlivosti, pretože každá žena môže byť krásna a každá z nás má krásu na dosah…Slovo evolúcia nech je pre našu klientelu zárukou, že NAVAN vždy poskytne tie najaktuálnejšie a najkvalitnejšie služby, ktoré momentálny trh na Slovensku v oblasti krásy a estetiky ponúka.