Pridať inzerát

Pracovník v kuchyni

VKP Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: 055 63 Helcmanovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 300 EUR/hod.Ďalšie informácie o mzde budú spresnené na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V čase, kedy celé gastro prechádza mnohými zmenami, chceme tvoriť jeho dôležitú súčasť. So svojimi zamestnancami sa snažíme zdokonaľovať a pozdvihnúť úroveň gastronómie. HĽADÁME KUCHÁRA S PRAXOU do zabehnutej reštaurácie.
Náplň práce:
- príprava a výdaj jedál z jedálneho lístka,
- príprava a výdaj raňajok a polpenzie pre ubytovaných hostí,
- zodpovedanie za dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín,
- zodpovedanie za celkový chod kuchyne.
- uplatňovanie zásad HACCP a BOZP,
- pracuje sa krátky/dlhý týždeň.

V prípade potreby poskytneme ubytovanie.
Ostatné výhody a benefity vám radi upresníme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

1 rok praxe v oblasti

Silná orientácia na zákazníka,
samostatnosť,
spoľahlivosť,
zodpovednosť,
zručnosť.

Penzión Zlatý orol svojou polohou v dedine je ideálnym miestom pobytu najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú ubytovanie v príjemnom prostredí s domácou atmosférou. Súčasťou penziónu je reštaurácia s krbom, letná terasa a wellness.

Adresa spoločnosti

151
05563 helcmanovce