Pridať inzerát

Výkonný riadieteľ

VJ control, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kragujevská, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.6.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za bezproblémový chod technického úseku v rámci spoločnosti
• Vedenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov
• Zostavovanie rozpočtu a sledovanie jeho čerpania
• Spolupráca s obchodným oddelením pri získavaní zákaziek
• Spolupráca s obchodným oddelením pri rokovaniach s dodávateľmi s cieľom dosiahnuť najnižšiu možnú cenu materiálu, tovaru a služieb
• Zodpovednosť za stavebnú, technickú a legislatívnu pripravenosť prevádzok
• Koordinovať projektovú dokumentáciu stavby, povolenia k realizácii stavby, výberu dodávateľov a realizáciu stavby
• Kontrolovať plnenia úloh svojich podriadených pracovníkov
• Koordinovať vedenú administratívu všetkých zmluvných náležitostí pre prevádzky vyplývajúcich z hľadiska jej prevádzkyschopnosti a platnej legislatívy
• Koordinovať a komunikovať s oprávnenými kontrolnými úradmi
• Nastavovanie procesov optimalizácie výrobného procesu.
• Zodpovednosť za nastavenie automatizácie, normočasov a prestojov výrobného procesu.
• Dohliadanie nad zabezpečovaním pravidelnej a odbornej údržby.
• Participovanie na dodržiavaní a implementácii kvalitatívnych noriem ISO.
• Sledovanie technologických noviniek a navrhovanie ich prípadného zapracovania.
• Preberanie zodpovednosti za vykonané práce na jednotlivých projektoch.
• Meranie, testovanie a skúšanie technickej spôsobilosti vykonaných prác.

• PC
• Mobil, internet
• Automobil
• Prémie z efektívneho riadenia a plnenia úloh

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

produkty microsoft - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

riadenie ľudí
samostatnosť
precíznosť

obchodno-montážna spoločnosť zaoberajúca sa predajom a montážou prevažne v bezpečnostných a informačných a slaboprúdových technológii.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Pltnícka 995/28
013 03 Varín