Pridať inzerát

Obchodní manažer pro mobilní servis

Vítkovické železniční opravny a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava, Česká republika
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 55 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

OČEKÁVÁME OD VÁS

  • Min. ukončené úplné středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického (obchodního) směru (VŠ vzdělání vítané).

  • Zkušenosti z oblasti zajišťování servisních obchodních zakázek pro nákladní kolejová vozidla výhodou.

  • Aktivní znalost min. anglického jazyka (znalost maďarštiny výhodou).

  • Znalost IS Helios Orange výhodou.

  • Chuť do práce, motivaci učit se novým věcem a přijímat nové výzvy.

  • Flexibilitu, týmového ducha, vzájemnou spolupráci.

  • Samostatnost, iniciativní přístup, velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti. Řidičský průkaz sk. B.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Budete vyhledávat nové obchodní příležitosti v oblasti oprav a servisních zásahů na nákladních kolejových vozech na teritoriu střední a východní Evropy (zejména CZ, SK a Maďarska).

  • Budete se účastnit obchodních jednání, nabízet nejvhodnější řešení servisních oprav provozovatelům nákladní kolejové dopravy.

  • Budete naplňovat obchodní strategii firmy prostřednictvím dosahování stanovených obchodních cílů pro rozvoj mobilního servisu.

  • Budete spolupracovat s interními útvary společnostmi, technologií, mobilními dílnami CZ a SK, nákupem a obchodem.

  • Výkon práce dle dohody buď v sídle společnosti (Ostrava) nebo na pobočce ve Slovensku (Nána/Štúrovo).

NABÍZÍME VÁM

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v oblasti zajišťování servisních oprav nákladních železničních vozů.

  • Pravidelnou měsíční mzdu s motivační složkou včetně řady benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, věrnostní program T-Mobile aj.).

  • Služební vůz pro pracovní/soukromé účely.

  • Profesní a osobnostní rozvoj, zázemí firmy, která je součástí úspěšného a rostoucího průmyslového holdingu.

  • Stabilní práci v dynamicky se rozvíjející společnosti.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Vladimír Mařádek
E-mail: poslat životopis