Pridať inzerát

Technik v laboratóriu kvality - Expertíza

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 014 EUR/mesiac+ príplatky, po 6 mesiacoch navýšenie mzdy . mzda v závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ochota učiť sa nové veci – na všetko potrebné zaškolíme
- Analýza reklamácií vyrábaných produktov od zákazníka
- Kooperácia s vývojovým oddelením pri riešení niektorých problémov
- HW analýza dosiek plošných spojov defektov spájkovania, konektovania, montáže a
vizuálnych defektov - práca s osciloskopom, multimetrom, mikroskopom
- SW analýza: využitie najmodernejších technológií pri analýze (Canoe simulácie, BMW
diagnostické programy - Diagnoser, Ediabas, E-SYS, T32,
Wireshark, GreenHills, Python a iné programy)

- 13. a 14. Plat
- bohatý sociálny program (pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky, a iné)
- príplatky za zmennosť nad rámec zákonníka
- príspevok do DDS vo výške 10 €
- príspevok na stravovanie
- dochádzkový bonus do výšky 50 €
- bonusy za zlepšovacie návrhy
- možnosť kariérneho rastu
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ vzdelanie
- technické myslenie
- záľuba v elektrotechnike výhodou
- samostatnosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
- excel výhodou
- vyhláška §21 výhodou, nie podmienkou

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt