Pridať inzerát

PLC technik

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Visteon Electronics, Námestovo, Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacOd 1000€ mesačne/brutto. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Implementácia priemyselnej automatizácie a robotov do výrobného procesu
- Komunikácia s dodávateľmi priemyselnej automatizácie
- Optimalizovať detekcie chýb na automatických strojoch
- Rozvíjať výrobné postupy, navrhovať, modifikovať a testovať výrobné metódy
- Zabezpečovať technickú podporu pre nové produkty, linky
- Čítanie elektrotechnických schém

- Atraktívne finančné ohodnotenie
- 13. - Vianočný plat
- Príspevok na stravovanie
- Bohatý sociálny program (pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky)
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami
- Príležitosť zapojiť sa do interného rozvojového programu
- Interné a externé jazykové a PC kurzy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické/strojárske

- SŠ/VŠ elektrotechnické zameranie
- Znalosť PLC programovania výhodou
- AJ výhodou
- Skúsenosti s automatizáciou / robotizáciou výhodou

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Námestovo 1088
029 01 Námestovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Paňková
Tel.: +421918085720
E-mail: poslať životopis