Pridať inzerát

Operátorka/or výroby

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Visteon Electronics, Námestovo, Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4,03 EUR/hod brutto + príplatky za zmennosť
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca vo výrobných linkách na základe pracovných postupov
- Manipulácia so vstupným materiálom
- Kontrola kvality spracovania výrobkov
- Ostatné činnosti podľa pokynov vedúceho výroby
- Práca na zmeny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 4,03 EUR/hod brutto + príplatky za zmennosť

- Stabilná práca v renomovanej spoločnosti
- Možnosť pracovať s modernými technológiami
- Možnosť profesijného rastu
- Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí
- Zaujímavé platové podmienky a 13. plat
- Príspevok do III. dôchodkového piliera
- Bohatý sociálny program ( športové aktivity - floorball, futbal, crossfit, turistika, poukážky do Aqua parku, vitamínové balíčky, letná a vianočná párty, oslava tématických dní...)

V prípade záujmu sa prosím informujte na tel. čísle: +421908 930 740 alebo zašlite svoj životopis na email uvedený nižšie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Námestovo 1088
029 01 Námestovo