Pridať inzerát

Procesný technik

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Visteon Electronics, Námestovo, Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 816€ mesačne/brutto. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať prvotnú diagnostiku a opravu / zostavenie výrobných zariadení (pastovanie, frézovanie, dopravníky, pece)
- Odstraňovať poruchy na výrobných linkách
- Príprava a úprava programov pre pastovanie a frézovanie dosiek plošných spojov
- Kontrola a úprava teplotných profilov na peciach

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 816€ mesačne/brutto. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť pracovať s modernými technológiami
- Možnosť profesijného rastu
- Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy
- Zaujímavé platové podmienky a 13. plat
- Príspevok do III. dôchodkového piliera
- Bohatý sociálny program (príspevok na stravu, pitný režim, vianočné poukážky, - Vitamínové balíčky, vstupenky do aquaparku a iné)
- Jazykové kurzy
- Športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- SŠ/VŠ technické/elektrotechnické zameranie
- Prax na podobnej pozícii vítaná
- Samostatnosť, flexibilita

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Námestovo 1088
029 01 Námestovo