Pridať inzerát

Účtovník / Účtovníčka

VISSIM s.r.o.

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacmzda od 1200 Eur Brutto/ mes., finálna suma závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vedenie podvojného účtovníctva
* Účtovanie vybranej skupiny dodávateľských faktúr - režijné náklady, majetkové DFA, tuzemské, zahraničné DFA, vyhodnotenie daňovej uznateľnosti nákladov a krátenie nároku na odpočet DPH
* Saldokonto záväzkov - preddavky, zápočty, úhrady faktúr
* Príprava daňových priznaní DPH
* Príprava a účtovanie interných dokladov
* Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.
* Zodpovednosť za zverené účty hlavnej knihy
* Vypracovávanie podkladov pre Štatistický úrad
* Príprava podkladov pre mesačné účtovné závierky / ročnú účtovú závierku v rámci svojich kompetencií

* zázemie nórskej technologickej spoločnosti
* flexibilná pracovná doba
* vstupenky do wellnesu
* preplatenie domáceho internetu
* príspevok na III.pilier
* ...a mnohé ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Daňová legislatíva - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax ako účtovník/účtovníčka minimálne 3 roky

Počet rokov praxe

3

* Znalosť podvojného účtovníctva a účtovnej legislatívy
* Ekonomické myslenie, chápanie účtovných súvislostí
* Znalosť daňových predpisov
* Skúsenosti s ERP (ekonomický / účtovný informačný systém HELIOS výhodou)
* Znalosť MS Excel, MS Word na užívateľskej úrovni
* AJ - základy

Vissim je technologická spoločnosť, ktorá vyvíja a dodáva softvér na kľúč , vrátane senzorov a infraštruktúry pre komplexné systémy na optimalizáciu námornej prepravy po celom svete. Spoločnosť má sídlo v nórskom meste Horten a okrem globálnej partnerskej siete má pobočky vo Veľkej Británii a na Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov