Pridať inzerát

Odborný predajca

VISKIO s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stupava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 3 000 EUR/mesiacFix (podľa praxe a skúseností uchádzača) + Motivujúce mzdové ohodnotenie (prémie z obratu)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novootvorený showroom DNA – DOMUS NOVA ATELIER (www.dnatelier.sk) zaoberajúci sa predajom obkladov, dlažieb a sanity v Stupave hľadá kolegu / kolegyňu na pozíciu ODBORNÝ PREDAJCA.
Hlavnou náplňou práce je management predajne a kvalitný servis o zákazníkov; resp.: prezentovať produkty, navrhovať riešenia a poskytovať technické a dizajnové poradenstvo

Náplň práce:
Predaj keramických obkladov, dlažieb a doplnkového vybavenia
Prezentácia ponúkaného sortimentu, odborné poradenstvo, dispozičné návrhy
Návrhy dizajnového a technického riešenia, práca s grafickým programom vítaná (nie podmienkou)
Práca s hotovosťou, pokladňou a platobným terminálom
Tvorba cenových ponúk a riešení „ na kľuč“ pre zákazníka
Udržiavanie dobrých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi, akvizícia nových zákazníkov

Práca v peknej predajni so zázemím v priateľskej až rodinnej atmosfére s milými kolegami
Produktové školenie vrátane zahraničných stáží, návšteva veľtrhov atď.
Motivujúce mzdové ohodnotenie (prémie z obratu)
Zamestnanecké zľavy na tovar
Príplatok za prácu v sobotu
Príspevok na stravovanie
Mobilný telefón + PC

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, stavebníctvo, design

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
SketchUp (nie podmienkou) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná, nie podmienkou

Samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na klienta, kreativita a priestorovú predstavivosť

Novootvorený showroom DNA – DOMUS NOVA ATELIER (www.dnatelier.sk) zaoberajúci sa predajom obkladov, dlažieb a sanity.