Pridať inzerát

Brigádnik - Tester SW - študent VŠ

Vision Systems, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Odborárska 21, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 9 EUR/hod.Platové ohodnotenie bude závisieť od znalostí a skúseností. Mzda sa každé tri mesiace prehodnocuje na základe podávaných výkonov.
  • Termín nástupu: 1.5.2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Testovanie softwaru a hardwaru vyvinutého spoločnosťou Vision Systems
- Písanie manuálov

Mladý kolektív, výhody menšieho teamu, jazykové kurzy na pracovisku, vlastná posilňovňa, flexibilný pracovný čas s ohľadom na študijné povinnosti, teambuildingové podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme :
• Systematickosť pri plnení úloh
• Zodpovednosť za zverené úlohy
• Prezenčná forma práce - nie home office

Vision Systems s.r.o. je súčasťou skupiny Kvant. Dlhoročné skúsenosti máme najmä vo vývoji softwaru pre oblasť počítačového videnia (machine vision), dopravných aplikácií, informačných systémov a dodávke riešení na kľúč.

Adresa spoločnosti

Odborárska 21
831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto