Pridať inzerát

Obchodný zástupca

VISIO systems s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 4 000 EUR/mesiacBonusová časť mzdy je tvorená na základe výsledkov zamestnanca.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o registrovaných zákazníkov.
- Aktívne vyhľadávanie nových klientov.
- Prezentácia spoločnosti, jej produktov a služieb.
- Zvyšovanie podielu spoločnosti v pridelenom regióne.
- Práca si vyžaduje cestovanie (práca v teréne).
- Vyhľadávanie nových možností predaja
- Variabilná zložka platu podľa vlastného úsilia
- Percentuálny výnos z každej dohodnutej spolupráce

- Služobný automobil, mobil a notebook (aj na súkromné účely)
- Práca v mladom kolektíve
- Flexibílna pracovná doba
- Bonusová zložka v prvých mesiacoch zaškolenia
- Možný kariéry a finančný rast
- Hradené obedy
- Podieľanie sa na rastúcom projekte.

Informácie o výberovom konaní

Postup výberového konania:
1. Prehodnotenie zozbieraných CV
2. Pozvanie vhodných uchádzačov na pracovný pohovor
3. Absolvovanie pracovného pohovoru
4. Užší výber uchádzačov do druhého kola pracovného pohovoru
5. Konečný výber najvhodnejšieho uchádzača.

Staňte sa súčasťou VISIO tímu. Na tejto pozícii budete pracovať ako pravá ruka generálneho riaditeľa. Máme možnosť zbierať skúsenosti od kvalifikovaného manažéra a v budúcnosti sa možno aj Vy stanete riaditeľom niektorej z divízií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
E-mail - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- cieľavedomosť
- iniciatívnosť
- predstavivosť
- samostatnosť
- zodpovednosť

Sme mladá progresívna spoločnosť zameraná na poskytovanie produktov a služieb v oblasti bývania.
Našou prioritou je ponúkať na trhu produkty a služby, ktoré budú napomáhať ľuďom na najdôležitejšom mieste, ktorým je DOMOV. V rámci divízie VISIO building, ktorá sa venuje stavebnej činnosti so smerovaním na výstavbu rodinných domov máme aj divíziu VISIO systems, ktorá sa zaoberá výrobou brán, bráničiek a plotových dielcov. Okrem iného plánujeme založiť ešte ďalšie 2 divízie – VISIO design a VISIO property, aby sme vedeli zákazníkovi ponúknuť balík služieb všetkých našich divízií a to od vyhľadania pozemkov a nehnuteľností, až po výstavu rodinného domu.

Webová stránka: https://www.visio.systems