Pridať inzerát

Obchodný zástupca

VISIO systems s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o registrovaných zákazníkov.
- Vyhľadávanie nových klientov.
- Prezentácia spoločnosti, jej produktov a služieb.
- Zvyšovanie podielu spoločnosti v pridelenom regióne.
- Práca si vyžaduje cestovanie (práca v teréne).
- Práca bez finančného stropu
- Variabilná zložka platu podľa vlastného úsilia
- Percentuálny výnos z každej dohodnutej spolupráce

- Služobný automobil, mobil a notebook (aj na súkromné účely)
- Práca v mladom kolektíve
- Práca bez finančného stropu (+5% z vygenerovaného zisku )
- Možný kariéry a finančný rast
- Hradené obedy
- Podieľanie sa na rastúcom projekte.

Informácie o výberovom konaní

Obchod ťa potrebuje, VISIO potrebuje Teba !
- Máš pocit stereotypu ?
- Chceš byť pánom svojho času ?
- Chceš byť pri zrode perspektívneho projektu ?

Ak si si čo len raz odpovedal áno, tak nemáš čo riešiť, pošli nám svoj životopis. Ak si ambiciózny, vieš povedať svoj názor a nebojíš sa vymýšľať nové, perspektívne veci pre firmu, tak hľadáme práve teba.

Vymýšľaj s nami nové idey obchodu pri ktorom ťa budeme maximálne podporovať. Školenia, prednášky ťa neminú. Nastúp s nami na loď VISIO ktorá ide turbulentnou rýchlosťou vpred, na ktorej budeš kapitánom.
Kapitánom svojho príjmu, kapitánom svojho času.
Zarábaš tak ako si zaslúžiš, a podľa výkonu ktorý podáš. Tvoja fixná časť 1 200 € (brutto) ti príde na účet každý mesiac. Ale kto chce kapitána bez kormidla ? Uchop sa ho, a zarábaj podľa seba.

Všetky prostriedky tvojho úspechu ti zabezpečíme, čo sa týka auta, telefónu, notebooku a všetkých materiálov čo budeš potrebovať a to nie len pracovne, ale aj súkromne.

Niet nad osobné stretnutie, ale ak si myslíš že nás Vieš ohúriť aj online, tak kamera mikrofón klapka stretneme sa vo virtuálnom svete.

Ak to klapne a nastúpiš na našu VISIO loď, tak prídeš k nám na zaúčanie pri ktorom sa budeme plaviť 4 týždne, kde spoznáš celú posádku od základov, naučíš sa všetky potrebné informácie a stane sa s teba profesionálny VISIO obchodník.
K tomu všetkému sú obedy a ubytovanie s našou plavbou zabezpečené.

O nič sa nemusíš starať iba o seba a o svoj profesíjny rast.

Kedy začať, keď nie teraz, vstúp do najväčšej sezóny 2021.
Pod ukázať že máš VISIO :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- cieľavedomosť
- iniciatívnosť
- predstavivosť

Sme mladá progresívna spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti bývania. Našou prioritou je ponúkať na trhu produkty, ktoré budú napomáhať ľuďom na najdôležitejšom mieste, ktorým je DOMOV. Je pre nás dôležité dbať na KVALITU ponúkaných produktov a služieb. Zákaznícky servis chceme taktiež udržať na najvyššej úrovni a na základe toho sa snažíme vyhovieť všetkým požiadavkám, ktoré sú na nás kladené.

Našou prioritou je ponúkať na trhu produkty, ktoré budú napomáhať ľuďom na najdôležitejšom mieste, ktorým je DOMOV. V rámci našich divízií ako je VISIO systems, ktorá sa zaoberá výrobou brán, bráničiek a plotových dielcov, VISIO building, ktorá sa venuje stavebnej činnosti so smerovaním na postupnú výstavbu celého domu, a plánom založenia ďalších dvoch divízií - VISIO DESIGN a VISIO PROPERTY chceme ponúknuť zákazníkovi balík služieb našich divízií od vyhľadania pozemkov a nehnuteľností, výstavby rodinného domu, navrhnutia designu interiéru až po vyrobenie brány a jej komponentov na mieru. Spokojný zákazník je našou odmenou za dobre odvedenú prácu.

Webová stránka: https://www.visio.systems/