Pridať inzerát

Konštruktér špecialista

VIPO a. s.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiac+ ostatné výhody a benefity
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh konštrukčných riešení jednoúčelových zariadení.
Samostatné tvorivé a konštrukčné riešenie zadaných uzlov.
Tvorba technickej dokumentácie a tvorba kusovníkov v CAD.
Správa dokumentácie v PDM.
Technické výpočty, analýza navrhovaných riešení.
Vypracovanie technických popisov a návodov na používanie výrobkov.
Realizácia strojov a ich testovanie a uvádzanie do prevádzky.

- 13. a 14. mzda podľa hospodárskych výsledkov
- odmeny za mimoriadne úsilie
- stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona
- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- sociálny program - firemné akcie, športové akcie
- zamestnanecké benefity (za jubileá pracovné a životné, narodenie dieťaťa a iné. )
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

VŠ vzdelanie strojárskeho zamerania je podmienkou.
Ochota cestovať do zahraničia.
Prax v 3D CAD Creo - nutná
Prax v PDM Windchill - výhodou
Prax v 2D CAD/ACAD, ZWCAD
Prax v PLM systéme - výhoda

Spoločnosť VIPO a.s. Partizánske je výskumno-výrobný podnik zameraná hlavne na výskum a vývoj v oblasti strojárskeho a chemického priemyslu. Najvýznamnejšou činnosťou je vývoj strojov a zariadení pre pneumatikársky a uhlíkársky priemysel včítane riadiacich systémov a výroba týchto vyvinutých zariadení. Chemický výskum sa špecializuje na gumárenskú chémiu a chémiu adhezív. Výroba je zameraná hlavne na produkciu lepidiel. Produkcia spoločnosti je určená hlavne na export.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov