Pridať inzerát

Marketingový a obchodný manažér

VIPO a. s.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac+ ostatné výhody a benefity
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľanie sa na tvorbe marketingovej a obchodnej stratégie (krátkodobá, strednodobá aj
dlhodobá) spoločnosti v súlade so strategickými a obchodnými cieľmi spoločnosti.
- tvorba cenových ponúk, účasť v tendroch, aktívna komunikácia so zákazníkmi,
- priamy predaj produktov spoločnosti
- plnenie plánu predaja
- tvorba reportov pre nadriadeného/ manažment spoločnosti
- podieľanie sa pri príprave stánku na výstavách a účasť na výstavách v zahraničí
- systematické monitorovanie a analyzovanie potrieb zákazníkov, konkurenčných aktivít a
poskytnutie pravidelných prehľadov o výsledkoch.
- vedenie príslušnej technickej a obchodnej dokumentácie a príprava dokumentácie pre
vedenie spoločnosti.
- práca s Onedrive, Excel, Word, Powerpoint, Outlook a bežnými funkciami PC
- zastrešovanie a koordinácia podujatí v oblasti sponzoringu, eventov a PR aktivít

- 13. a 14. mzda podľa hospodárskych výsledkov
- odmeny za mimoriadne úsilie
- stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona
- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- sociálny program - firemné akcie, športové akcie
- zamestnanecké benefity (za jubileá pracovné a životné, narodenie dieťaťa a iné. )

Miesto výkonu práce : Partizánske, Trenčín, Dubnica nad Váhom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok

lojálnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, samostatnosť, kreatívnosť, ochota cestovať

Spoločnosť VIPO a.s. Partizánske je výskumno-výrobný podnik zameraná hlavne na výskum a vývoj v oblasti strojárskeho a chemického priemyslu. Najvýznamnejšou činnosťou je vývoj strojov a zariadení pre pneumatikársky a uhlíkársky priemysel včítane riadiacich systémov a výroba týchto vyvinutých zariadení. Chemický výskum sa špecializuje na gumárenskú chémiu a chémiu adhezív. Výroba je zameraná hlavne na produkciu lepidiel. Produkcia spoločnosti je určená hlavne na export.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VIPO a. s.
Gen. Svobodu
95801 Partizánske