Pridať inzerát

Projektový manažér

VIPO a. s.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac+ ostatné výhody a benefity
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánuje a realizuje celé projekty vývoja a výroby strojných liniek od akvizície až po
spustenie u zákazníka
• Vedie manažment zmien, nákladov a nákladových zlepšení
• Vedie porady, technické rokovania, Projektové tímy so zákazníkmi a dodávateľmi
• Tvorí podrobné termínové plány projektov
• Koordinuje spoluprácu jednotlivých divízií spoločnosti
• Koordinuje a riadi priebeh projektov priamo v prostredí u zákazníka
• Zodpovedá za splnenie cieľov projektu
• Zodpovedá za dodržanie míľnikov projektu
• Zodpovedá za dodržanie rozpočtu

- 13. a 14. mzda podľa hospodárskych výsledkov
- odmeny za mimoriadne úsilie
- stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona
- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- sociálny program - firemné akcie, športové akcie
- zamestnanecké benefity (za jubileá pracovné a životné, narodenie dieťaťa a iné. )

Miesto výkonu práce : Partizánske, Trenčín, Dubnica nad Váhom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť a vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať

Spoločnosť VIPO a.s. Partizánske je výskumno-výrobný podnik zameraná hlavne na výskum a vývoj v oblasti strojárskeho a chemického priemyslu. Najvýznamnejšou činnosťou je vývoj strojov a zariadení pre pneumatikársky a uhlíkársky priemysel včítane riadiacich systémov a výroba týchto vyvinutých zariadení. Chemický výskum sa špecializuje na gumárenskú chémiu a chémiu adhezív. Výroba je zameraná hlavne na produkciu lepidiel. Produkcia spoločnosti je určená hlavne na export.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VIPO a. s.
Gen. Svobodu
95801 Partizánske