Pridať inzerát

Sales manager -Showroom zlatníctvo VIPgold Bratislava

VIPgold, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacNetto(v čistom) 950-1300Eur/mesačne na základe mesačných obratov pobočky.
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každý deň je iný.. Denné činnosti sa striedajú tak, že nejde o nudnú stereotypnú prácu..
Napríklad:
-Vybavovanie a expedovanie objednávok prijatých cez e-shop ako aj priamy predaj našich produktov v showroom-e na Tomášikovej 5 v BA.
-Príjem a výdaj faktúr.
-Komunikácia so zákazníkom (mail, telefonicky, osobne).
-Odborné poradenstvo, starostlivosť o showroom a tovar.
-Predaj a poradenstvo pri výbere svadobných obrúčok, diamantových zásnubných prsteňov a šperkov zo zlata.
-Spravovanie e-shopu (nahadzovanie nového tovaru na stránku, aktualizácia cien).
-Občasné fotenie nových produktov..
-Základná starostlivosť o sociálne siete spoločnosti, pridávanie obsahu, atď.

-normálna pracovná doba 10-18h(Pon-Piat.) 40h týždenne.
-kariérny rast
-skvelý pracovný kolektív
-zaujímavá perspektívna práca v úspešnej a stabilnej spoločnosti.
-výborné finančné ohodnotenie (výplata vždy do 10. dňa v mesiaci na Vašom účte)
-výborné pracovné podmienky a stabilné zamestnanie v peknom a harmonickom prostredí.
- extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona
-zamestnanecké zľavy a iné výhody.

Životopis, motivačný list a záväzne fotografiu, zasielajte na e-mail: ing.drahoslav.belani@vipgold.sk
Kontaktujte nás výlučne písomne(nie telefonicky).
Po analýze prihlášky (životopis, motivačný list a záväzne fotografia), vyberieme ľudí, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poctivosť, dôvera, lojalita a šikovnosť sú najcennejšie hodnoty pre prácu v našej spoločnosti.
Príjemný vzhľad a slušné vystupovanie.
Hľadáme aktívneho a iniciatívneho človeka s úsmevom na tvári a výbornými komunikačnými schopnosťami.
Osobnosť, ktorá sa nebojí výziev, má obchodného ducha, zmysel pre poctivosť a zvláda aj (občasnú) prácu pod stresom.
Pokročilé počítačové znalosti(internet).
Trestná bezúhonnosť podmienkou.
Ovládanie účtovného systému POHODA je výhodou nie je však podmienkou...
Pozitívny prístup k sociálnym sieťam, k vytváraniu ich obsahu a základná znalosť marketingových procesov je vítaná.
Požadovaná znalosť Slovenského jazyka na úrovni Expert.
Pozícia je vhodná iba pre ženy(muži nie).

Showroom VIPgold
Tomášikova 5,
82101 Bratislava
Sme moderný showroom a internetový obchod, ktorý ponúka široký sortiment zlatých a diamantových šperkov prinášajúcich luxus a pôvab.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

VIPgold
Tomášikova 16551/5
821 02 Bratislava