Pridať inzerát

Vodič NKD - Linka

VIMEX sped. s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiac+ odmeny . Mzda komplet vyplácaná na účet zamestnanca.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič Kamiónu. Aktuálne - Linková trasa Košice - Senec- Košice. Vhodné pre kandidáta z KE a okolie.

Na vozidle sa striedajú dvaja vodiči, kde jeden ostáva doma- obdeň. Systém práce vysvetlíme pri osobnom / telefonickom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C, E

komunikatívnosť, flexibilita, pracovitosť, zodpovednosť

Dynamicky sa rozvíjajúca rodinná Spoločnosť poskytuje svoje komplexné služby v oblastiach dopravy a logistiky. Vlastný novovybudovaný areál spoločnosti poskytuje zamestnancom i vodičom príjemné zázemie. Osobný prístup vedenia k zamestnancom / kolegom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov