Dispečer pravidelnej diaľkovej a medzinárodnej autobusovej dopravy

Viliam Turan TURANCAR

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac13 plat, odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie, koordinovanie a plánovanie práce vodičov podľa platnej AETR pravidelných medzinárodných a vnútroštátnych autobusových linkách.
Spoločnosť TURANCAR je na slovenskom trhu už viac ako 30 rokov. Zameriavame sa na autobusovú dopravu nielen na Slovensku, naši klienti s nami cestujú po celej Európe.
Náš vozový park je obrovský a my do skvelého kolektívu hľadáme nového kolegu.

● firemný telefón s prístupom na internet
● stravné /diéty
● zázemie stabilnej firmy
● pravidelné školenia na zvyšovanie kvalifikácie
● výrazné zľavy na dovolenky s CK TURANCAR
● moderný vozový park autobusov Setra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, technika, logistika, management

Ostatné znalosti

PC, praca s internetom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v doprave, logistike výhodou

Počet rokov praxe

2

- prax v odboru vítaná /doprava, logistika/
- znalosť organizácie práce v doprave
- organizačné schopnosti, samostatnosť, časová flexibilita, loajalita
- príjemné, nekonfliktné vystupovanie
- orientácia na výsledok, profesionalitu, spoľahlivosť, precíznosť
- zodpovedný prístup k práci, ľuďom a zverenej technike
- tímový hráč
- pokročilá znalosť práce s PC a internetom
- výhodou anglický, nemecký jazyk

Náš vozový park je obrovský a my do skvelého kolektívu našich vodičov hľadáme ďalšieho parťáka, ktorému budeme vždy mávať, keď bude prechádzať okolo!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov