Pridať inzerát

Junior PPC špecialista/ka - spolupráca s freelancerom (BA)

Vilém Tetřev - Sell It Online

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Drieňová 34, 821 02 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 12 EUR/hod.Základná hodinová sadzba závisí od Tvojich schopností a skúseností. Zvyšovanie hod. sadzby každých 6 mesiacov.
  • Termín nástupu: 17/01/2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba, správa a vyhodnocovanie online reklamných kampaní Google Ads, Facebook Ads
Webová analytika (Google Analytics, GTM, Hotjar a pod.)
Analýza kľúčových slov, analýza konkurencie
Tvorba, úpravy a odosielanie reportov (platený nástroj Swydo)
Copywriting (hlavne nadpisy, popisky, sprievodné texty)
Mailová komunikácia so zverenými klientami
Monitoring aktívnych kampaní
Administratívne práce (sťahovanie a odosielanie faktúr a pod.)

Možnosť stať sa po čase profesionálnym PPC špecialistom/kou
Práca na rôznorodých projektoch pre viacerých klientov
Flexibilný pracovný čas
Homeoffice po zaučení (min. 1 deň v týždni kancelária)
Postupné zvyšovanie mzdy

Hľadám budúceho PPC špecialistu/ku v Bratislave, ktorého/ú kompletne zaučím do PPC reklamy, predovšetkým Google a Facebook Ads, ale aj Sklik, Heureka, Glami, Etarget a iné.

Moja predstava je 1-2 dni v týždni kancelária + homeoffice.

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli mi prosím aktuálne CV, ideálne aj s motivačným listom. Z časových dôvodov budem odpovedať len vybraným uchádzačom.

Vopred vďaka a budem sa tešiť na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, reklama, PR

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Google Drive - Mierne pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Google Sheets - Mierne pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Facebook Creator Studio - Mierne pokročilý
Facebook Ads Manager - Mierne pokročilý
Facebook Business Manager - Mierne pokročilý
Google Tag Manager - Mierne pokročilý
Mailchimp - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analytické myslenie
Chuť a schopnosť učiť sa nové veci
Zmysel pre detail
Bezchybná gramatika
100% zodpovednosť a spoľahlivosť

Pracujem ako Senior PPC špecialista - freelancer v Bratislave a pomáham malým a stredne veľkým firmám na Slovensku s propagáciou produktov a služieb na internete.

Špecializujem sa na tvorbu, správu a optimalizáciu výkonnostných online reklamných kampaní prevažne v systémoch Google Ads, Facebook Ads, Etarget, Heureka a Glami.

Hlavné oblasti, ktorým sa venujem, sú B2B marketing a E-commerce. Bohaté skúsenosti mám aj s online propagáciou eventov. Viac info o mne nájdeš tu: www.sellitonline.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci